Interiér

Obrazy z mechu – netradiční zpestření interiéru

Mechové obrazy a mechové hodiny jsou nepopiratelně hitem posledních let v oblasti dekorací do interiéru. Vizuální prvky jsou bezkonkurenční a kombinují nadčasovost přírody se špičkovou technologií a designem. Jejich obliba nestoupá jen pro vzhled a přírodní prvek, mechové obrazy s sebou přináší i několik dalších výhod.

Ať už zařizujete hotel, kanceláře nebo domov, můžete čerpat energii ze zeleného mechu, proto není divu, že se mechové obrazy stále častěji objevují na pracovištích.

Nulová údržba

Při tvorbě mechových obrazů, které jsou tvořeny ze skutečně „živého“ mechu, jsou použity stabilizátory zajišťující jeho téměř nekončící životnost. Mechové obrazy si zachovají přírodní strukturu i barvu, ovšem nikdy neuvadnou ani nezmění barvu.

Díky „konzervaci“ není potřeba mechový obraz nijak zalévat, používat vodu z rozprašovače nebo ho mít umístěný blízko slunečního svitu. Mechové obrazy a hodiny můžete umístit kamkoliv, kde se budou skvěle vyjímat.

Mechové obrazy jsou antistatické a na rozdíl od běžných obrazů – odpuzují prach! Tím se stávají téměř dokonalým doplňkem interiérů hotelů, kaváren, ale také vinných sklípků.

Mechové a dřevěné obrazy: Příroda v interiéru

Ačkoli mají mechové obrazy uklidňující a inspirativní účinky, ne každý je jimi uchvácen. Existují i jiné alternativy, jak vnést přírodu v podobě obrazů do interiéru. Dřevěné vyřezávané obrazy mají sice odlišný charakter, nicméně jsou dalším nemalým kouskem přírody, který může zdobit interiér kanceláře, haly nebo obývacího pokoje.

Výběr dřevěných a mechových obrazů na jednom místě

Na e-shopu gabrielaart.cz můžete vybírat z několika provedení dřevěných a mechových obrazů, ale to není vše. V nabídce eshopu objevíte mechové a dřevěné hodiny, dárkové krabičky, krabice na víno a mnoho dalších originálních produktů.