Inspirace Interiér

Pusťte do svého domova zen

Chcete přijít domů a po celém stresujícím dni v práci si chcete odpočinout. Lehnete si na gauč nebo sednete do oblíbeného křesla, ale kýženého klidu a pohody se vám nedostává? Pusťte si do svého života a domova trošku toho zenu. Inspirace přírodou a klidem vám může pomoci dodat do interiéru pár kousků, které mohou snížit stres.

Kořeny v přírodě

Inspirace v přírodě je tím pravým. Soulad a rovnováha, to je přesně to, co potřebujete, když zařizujete svůj interiér. Jestliže rádi meditujete a celkově tíhnete k východním náboženstvím a filozofii, pak stačí pár zenových doplňků a feng shui a váš domov bude v hluboké harmonii a klidu.

Síla kovu

V interiéru je určitě dobré mít nějaký ten prvek kovu. Díky němu plyne domácností životní síla, soustředění a nezávislost. Můžete sáhnout například po kovové sošce, svícnech nebo také různých přehozech a polštářcích v kovových barevných odstínech. Zkombinujte kovovou sošku s bonsají a zenové zákoutí, kde můžete v klidu rozjímat a odpočívat máte hotovo!

Síla dřeva

Přírodní element je rovněž velmi důležitý. Přidejte dekoraci ze dřeva, například dřevěné kočky nebo ideálně sošku Buddhy. Skvěle poslouží také bambus, který dáte do vázy nebo dřevěné masky, které můžete pověsit na zeď.

Síla vody

Voda v domácnosti připomíná hojnost a bohatství. Element vody proto ve svém interiéru nepodceňujte. Malý vodní zahrádka, fontánka nebo jen skleněná váza, ve které budete mít vždy čerstvé květiny. Nehodí-li se vám ani jedno z výše zmíněných můžete vodní prvek nahradit například modrou barvou nebo zrcadlem.

Síla země

Stabilita a vědění, přesně to přináší do domácnosti prvek země. Nejrůznější kameny, krystaly, dekorace z kamenů, to všechno může podpořit stabilitu a vědění ve vaší domácnosti.

Síla ohně

Oheň představuje vášeň a kreativitu, takže hořící svíčky, lampa, červená barva a podobně, to všechno podpoří činorodost a vaší originalitu.