Inspirace Interiér

Nudné stěny? Oživte je s pár vychytávkami!

Máte pocit, že stěny ve vaší domácnosti potřebují nějakou tu změnu? Není to úplně na nové vymalování, malovali jste před dvěma roky, ale už tak vám přijde, že by stěny chtěly nějakou změnu. Něco nového, co je oživí a přitom vás to nebude stát majlant. Ozdobte si stěny v interiéru a vaše domácnost bude vypadat zase jako nová.

Skvělí pomocníci

Mnohdy stačí opravdu málo. Když se k tomu přidá také vaše kreativita, pak je o moderní a nekonvenční design postaráno. Chcete-li vnést do své domácnosti nový a moderní prvek, který vás stojí jen pár korun, vsaďte na oživení stěn. Co všechno může pomoci?

Razítka

Někdy to mohou být ta klasická, která mají ve své výtvarné sadě děti, ale už dopředu upozorňujeme, že práce s nimi bývá o hodně náročnější. Vsaďte proto raději na razítka na zeď. Pokud nejste malířsky zdatní, udělají vám opravdu velkou službu. Jestliže je vaše dítko kreativní, dejte mu do ruky toto razítko a kdoví, co všechno nakonec vznikne. Skvěle vypadají klasické trojúhelníky, trojlístky, srdíčka nebo hvězdičky.

Šablony

Pokud nemáte razítka nebo chcete vlastní návrh, pak si vytvořte šablonu. Právě šablony jsou ideální pro větší plochy a tím pádem větší rozměry. Máte rádi motiv velkých listů, velkého srdce a podobně? Pak si vytvořte šablonu, která vám v tomto ohledu pomůže. Na jednu zeď můžete dát několik šablony a nanášet přes ně barvu.

Samolepky na zeď

Jsou pravděpodobně tou nejjednodušší možností. Vyberete si takový motiv nebo nápis, který se vám líbí nebo vystihuje váš domov či vás samotné. V České republice nejde o úplně levnou záležitost, ale na zahraničních internetových obchodech bývá jejich cena poměrně příznivá a tak i vy můžete jednoduché samolepky pořídit levně a vyzdobit si svůj interiér.