Ostatní

Dovolená v Itálii bez hotelu? Zkuste rekreační dům

Nemůžete se dočkat, až ucítíte na svých bosých nohách teplé moře omývající prosluněnou pláž? Těšíte se, až dáte italskou zmrzlinu nebo si zajdete do pravé italské restaurace? Dovolená v Itálii je krásným snem, který mnoho lidí promění během léta ve skutečnost. Pokud se i vy těšíte na dovolenou v Itálii, pravděpodobně hledáte přes cestovku vhodný zájezd s ubytováním v hotelu. Tento trend je pomalu, ale jistě na ústupu. Čím e to způsobeno? V Itálii roste zájem o ubytování v rekreačních domech.

Ubytujte se v rekreačním domě

Dokážete si představit, že byste nebyli ubytovaní v hotelu, ale pronajali jste pro svou rodinu hned celý dům nebo vilu? Představa je to nejen krásná, ale může být i skutečná, pronájem rekreačních domů v Itálii je velmi výhodný a často levnější než hotely. Navíc zde máte přidanou hodnotu. Nebudete v obklopení mnoha turistů, zařízení je jen pro vás, užijete si soukromí, s nikým se nebudete dělit o bazén, nebudete mít hlučné sousedy ani se nemusíte podřizovat hotelovému řádu.

Rekreační domy se nachází po celé Itálii a objevovat je můžete na webu https://cz.italicarentals.com. Je to jako katalog všech italských nemovitostí k pronájmu, stačí vyhledat vhodný dům, zarezervovat si ho na potřebný termín a následně si v něm užít krásnou dovolenou. Hledání rekreačních domů vás bude bavit, hledat zde můžete podle různých kritérií nebo s pomocí různých kategorií. U každého rekreačního domu máte podrobné informace a mnoho fotografií. Chtěli byste krásnou vilu s bazénem a výhledem na mře? Žádný problém. Rekreační domy jsou jako stvořené pro rodiny, zamilované páry, ale i pejskaře, jelikož mnoho domů uvítá i majitele pejsků. Inspirujte se nabídkou a prohlédněte si krásné domy, ve kterých můžete v Itálii strávit svou dovolenou.