Ostatní

Návrh interiéru od bytového designera stojí opravdu za to

Když se rekonstruuje interiér, je to vždy velká výzva. Ne vždy vede ovšem rekonstrukce k pozitivní změně, obzvláště, pokud nemáte s rekonstrukcemi zkušenosti. Rekonstrukce se může zdát jako jednoduchá záležitost, ale interiér je tvořen tolika prvky, že to rozhodně snadné není. Podlaha, barvy stěn, světlo, nábytek, vybavení, dekorace a další, to vše je třeba sladit tak, aby interiér vypadal stylově, cítili jste se v něm příjemně a dokázal zaujmout i ostatní. Není to vůbec lehký úkol a vždy je vhodné, když se na rekonstrukci povolá bytový designer.

Co všechno bytový designer dokáže?

Nejlepší volbou je interiérové studio, v jehož týmu jsou jak bytový designeři, tak i bytový architekt. Bytový architekt se používá v případě, když se bourají stěny nebo bytové jádro a jde o takové rekonstrukce, u kterých se budou měnit i dispozice bytu. Pokud se dispozice měnit nebudou, bytový designer se pustí do své práce.

Jeho úkolem je pochopit vaše představy a na jejich základě vám vytvoří profesionální návrh. Jelikož má s návrhy interiérů zkušenosti, zvolí takové řešení, které bude vypadat stylově a bude odrážet vaše poždavky. Důležité je vždy zaměření bytu, aby bylo možné udělat návrh, musí se zaměřit potřebné kóty, aby byl návrh přesný. Pokud se obrátíte na známé interiérové studio Compo Interiéry, máte záruku, že jednáte s těmi nejlepšími v oboru, mezi jejich služby patří výroba nábytku na míru, takže nepůjde o žádné náhodně kupované kusy nábytku, ale o originální nábytek, který bude dokonale pasovat do daných prostorů. Studio vám zpracuje profesionální návrh interiéru a na základě vašich připomínek ho bude upravovat, aby se dokonale sladil s vaší představou. Zpracuje se veškerá dokumentace a po odsouhlasení se může začít s realizací interiéru. Na rekonstrukci interiéru se vyplatí myslet s předstihem, studio vždy kontaktujte několik měsíců před plánovanou rekonstrukcí, aby se včas stihl vytvořit návrh a vyrobit potřebný nábytek na míru.