Ostatní

Zpestřete svůj sexuální život

Zdá se vám, že váš sexuální život pomalu, ale jistě zkomírá? Zkuste jej zpestřit erotickými pomůckami. Pokud se vy nebo váš partner či partnerka nudí v posteli, může to velmi vážně ohrozit váš dosavadní vztah. Kromě toho nabízejí nové prožitky a zážitky. Také se možná dozvíte něco zajímavého o svém těle.

Vyzkoušejte třeba…

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet některou z erotických pomůcek, vyzkoušejte klasiku, do níž patří Venušiny kuličky nebo vibrátory. Nemusíte se však bát experimentovat a můžete vyzkoušet i další sexuální hračky, mezi něž patří třeba dilatátory, erekční kroužky nebo vakuové pumpy.

Možná se někdo z vás ostýchá vybírat si takovéto pomůcky v kamenných obchodech, neboť je pro něj toto téma choulostivé. Ale to vůbec nevadí, erotické pomůcky si můžete prohlédnout a objednat i v celé řadě e-shopů. Patří mezi ně i eroticsexshop, který nabízí nejen erotické pomůcky, ale i erotický nábytek či erotické prádlo pro ženy i muže.

  • Erotické prádlo

Krajková košilka, kalhotky a podprsenka jsou klasika. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte i něco méně tradičního. Může to být nějaký kostýmek či body set. Pro více odvážné pak třeba latex.

Při jeho výběru mějte na paměti, že se to nesmí přehánět s barvami. Možná se vyplatí vsadit na oblíbenou klasiku, k níž rozhodně patří černá, bílá nebo červená. Muži nemají rádi moc komplikací, takže pozor na zapínání, především u podprsenek nebo sexy košilek. Vhledem k tomu, že spodní prádlo dokáže velmi dobře zdůraznit ty správné partie a některé zase naopak zamaskovat, vybírejte podle toho. Znáte svého partnera a víte, co se mu na vás líbí a čemu dává přednost. Pokud máte plnější postavu, určitě vyzkoušejte korzet.vystaví vaše přednosti a skryje drobné nedostatky.