Ostatní

Změna trvalého pobytu – jednoduše a na prestižní adrese!

Přemýšlíte, že mít trvalé bydliště neustále u rodičů, kamarádů nebo dokonce na městském úřadě už je moc? Chcete to nějakým způsobem změnit? Bydlíte však stále v podnájmu a majitel bytů přirozeně nechce o přihlášení trvalého pobytu do místa, kde aktuálně bydlíte, ani slyšet. Nic nového pod sluncem. Můžete využít možnosti trvalého pobytu na jedné ze dvou adres. Získáte prestižní adresu, můžete díky tomu zajistit nebo vyřídit spoustu věcí, které šly pouze a jenom s trvalým pobytem. Chcete i vy využít této možnosti, podobně jako pan Václav? Ať už proto máte stejný důvod jako on nebo jiný.

Trvalý pobyt kvůli parkovacímu místu

„Takhle to zní vtipně, ale v Praze žiji i s přítelkyní v podnájmu. Na vlastní byt zatím nemáme dostatek finančních prostředků a hypotéku si nyní, kdy se partnerka chystá na mateřskou, brát nechceme. Pracuji na Praze 6 a chtěl bych jezdit do práce autem, protože se mi to víc vyplatí než městskou hromadnou a ještě kus pěšky. Navíc v práci musím občas někam odjet, odpoledne vyřizuji pochůzky, sjedu na nákup a vyzvednu přítelkyni v práci. Auto se určitě hodí. Jenže kde zaparkovat? Všude okolo jsou jen parkovací místa pro residenty, což já nejsem“ vysvětluje původ změny trvalého bydliště pan Václav.

„Někdo mi poradil změnu trvalého bydliště a dokonce přišel i s konkrétními stránkami https://www.muj-trvaly-pobyt.cz/. Všechno jsem si pečlivě pročetl a po poradě s přítelkyní do toho šel. Vybral jsem si tarif, zaplatil, změnil si trvalý pobyt a rovnou vyřídit parkovací kartu. Teď už můžu jezdit do práce autem a nemusím mít strach, kde zaparkuji. Navíc přítelkyně by se po mateřské chtěla vrátit do práce a náš syn nastoupí do školky. Budeme určitě hledat školku právě v této lokalitě“ uzavírá spokojeně pan Václav.