Ostatní

Zelená je hitem letošního roku v bytovém designu. Jak se vám líbí?

Zelená barva se pro letošní rok stává trendsetterem. Objevuje se nejen v prostoru kuchyně, ale také v obývacím pokoji, předsíni, nebo ložnici. Jaký dojem zanechá na vás?

Kuchyně, kde se budete cítit báječně

Jak do své kuchyně zakomponovat pastelovou tmavě zelenou barvu? Snadno. Stačí vyměnit několik kousků nádobí, které jsou vidět. Pastelovou barvu snadno použijete i pro výmalbu stěny u jídelního stolu. Garnýže ve vaší místnosti mohou kromě záclony hrdě nést také závěsy v této působivé barvě. Celý váš interiér se takto promění.

Ještě jeden tip: Vaše dvouřadé kovové nebo dřevěné garnýže můžete ozdobit také světle zelenou záclonou bez vzoru. Krátký proužek látky, který se bude skvěle vyjímat v novém konceptu prostoru, oživí jeho podobu.

Zelená do ložnice

Když si vpustíte zelené odstíny do své ložnice, získáte tak pocit, že jste v přírodě. Samozřejmě se nemusí jednat o výmalbu. Použijte například fototapetu za čelo vaší postele, kde bude některý z motivů lesa, louky nebo přírody. To se bude báječně usínat!

Kousek zeleně v pokojíčku

Děti milují barvy. Zelená se přitom hodí jak do chlapeckého, tak i do holčičího pokoje. Opět si můžete pozvat do interiéru vhodnou fototapetu. Je libo trávu, na kterou svítí slunce? Nebo dáte přednost příjemnému pohledu na lesní společenství?

Vznešený obývací pokoj

Zelená barva se bude v obýváku výborně zabydlovat. Solitérní prvky, které si do své místnosti pozvete, se mohou postarat o skvělý a sladěný výsledek. Dopřejte prostoru polštářky v této módní barvě. Zaměřte se na detaily a nakupte svíčky a dekorace, které spolu budou barevně ladit. Pomocí malířských sprejů si můžete vytvořit i originální abstraktní obraz přímo na plátno – tón v tónu zkombinujte dva zelené odstíny a doplňte je bílou a černou. Váš pokoj prokoukne a bude působit harmonicky.

Zelená barva zklidní naše smysly. Skvělý prvek do bytové architektury!