Ostatní

Zajistěte si stylové rolety do vašich oken

Stínění jen jako nutnost? Mnoho lidí si kupuje stínění jen proto, aby měli soukromí a mohli regulovat množství světla, které přichází z venku. Rolety však mohou mít i další významnou funkci, mohou se stát krásnou ozdobou vaší domácnosti. Není třeba kupovat jen ty nejlevnější modely. Vyplatí se vybírat mezi stylovými modely, které mají velmi dlouhou životnost a budou vám dělat radost každý den. Specialistou na rolety je internetový obchod Rolety-site.cz.

Jaké rolety si vybrat?

Jaké koupit rolety? Nejlepší ze všeho je inspirace. Zapomeňte na omezené nabídky kamenných obchodů. V eshopu naleznete velmi širokou nabídku mnoha modelů, která zahrnuje řetízkové rolety, pružinové rolety, rolety pro střešní okna, plissé rolety Easy Click, rolety Den Noc, motorické rolety a další. Pokud máte rádi přírodní styl a máte v interiéru dřevěné prvky, skvělou volbou jsou bambusové rolety. Představte si, jak budou jednotlivé druhy rolet vypadat ve vašem interiéru, některé rolety můžete mít i v různých barevných provedeních. Jaký mechanismus ovládání rolet se vám líbí nejvíce?

Velmi žádané jsou kvalitní venkovní rolety. Na rozdíl od těch běžných rolet se nenachází v interiéru, ale z vnější strany okna, v interiéru vám tedy nezabírají vůbec žádné místo. Nejde však jen o místo, mají mnoho výhod. Kromě stínění a soukromí vám poskytnou také zvukovou a tepelnou izolaci. Už tedy nebudete muset snášet nesnesitelný hluk z okolí a v zimních měsících vám nebude utíkat tolik tepla z domu. Velmi velkým přínosem je však bezpečnost. Zatímco přes běžné okno se zloděj snadno dostane tím, že ho rozbije nebo vypáčí, přes okno s venkovními roletami se nedostane. Stane se pro něj nedobytnou překážkou a raději si vybere jako cíl jiný dům, který tyto rolety nemá. Venkovní žaluzie nemají jednotný vzhled, nabízí se vám v mnoha podobách a provedeních. Vybírat si můžete hliníkové venkovní žaluzie, venkovní plastové žaluzie, venkovní žaluzie ve tvaru C a venkovní žaluzie ve tvaru Z. Inspirujte se nabídkou eshopu a zajisté si vyberete.