Ostatní

Hluk vám kazí život? Je načase vaše prostory odhlučnit

Hluk je nepřítelem mnoha lidí. Když ho slyšíme venku, je to často snesitelné, protože víme, že doma máme klid. Když ovšem musíme čelit hluku i doma, život se rázem může proměnit v peklo. Ticho a klid, to jsou esence pohodového a spokojeného života. Jestliže ze všech stran slyšíte hluk, nikdy v pohodě nebudete. Možná vaši sousedé pouští nahlas hudbu, možná u nich štěkají psi, křičí děti nebo se u nich často vyskytují hádky. Ať už je zdroj hluku jakýkoliv, pokud máte pocit, že se z něho zblázníte, je nejvyšší čas najít vhodné řešení.

Odhlučnění se nabízí každému

Co je to vlastně odhlučnění? Jedná se o proces, během kterého se v interiéru aplikují neprůzvučné materiály, které pohltí hluk nebo ho ztlumí na snesitelnou úroveň. Neprůzvučné materiály mají velmi vysokou hustotu a často stačí jen slabá vrstva k tomu, aby se postaraly o velký efekt. Velmi žádaná je kvalitní akustická pěna. Lze odhlučnit jak stěny, tak i strop nebo podlahu. Stačí identifikovat, odkud hluk přichází. Materiály pro odhlučnění si můžete koupit prostřednictvím internetového obchodu na Potichu.cz.

Pokud se šíří hluk od podlahy, ideální je aplikace kročejové izolace, která ztlumí dupání, vrzání a další druhy hluku, které vznikají od podlahy. Na webu naleznete nejen materiály, ale i mnoho důležitých informací. Odhlučnění si můžete realizovat sami, ale také se můžete obrátit na odborníky, odborníci vám udělají odhlučnění na míru. Nejprve změří úroveň hluku, poté zjistí, odkud přichází a zvolí takové řešení odhlučnění, které pro vás bude mít potřebný efekt. Mnoho lidí se kvůli hluku stěhuje, hádá se sousedy nebo sahá k jiným extrémním řešením. Odhlučnění je v mnoha případech mnohem lepší volbou. Jde o jednorázovou investici, která se vám konečně postará o klidné a spokojené bydlení bez otravného hluku. Zjistěte více informací přímo na webu Potichu.cz.