Ostatní

Zabezpečení domu i auta je důležité

Aktivita zlodějů je stále stejná a jejich metody jsou stále sofistikovanější. Zaměřují se zejména na rodinné domy a na automobily. Podceňovat toto riziko se nevyplatí účinné zabezpečovací zařízení doporučují i pojišťovny. Na trhu je k dostání velká spousta zabezpečovacích a sledovacích systémů a zařízení. Jelikož je zpravidla každé z nich nabízena vždy jedním výrobcem, zřejmě vás překvapí nabídka společnosti 1. REX SERVICES, a.s. V její nabídce totiž najdete kompletní sortiment zabezpečení motorových vozidel včetně GPS zabezpečení i systémy zabezpečení domů, bytů, chat a chalup.

Sledování motorových vozidel

GPS sledování motorových vozidel umožňuje dopravním firmám i jednotlivcům sledovat pomocí lokátoru aktuální polohu auta na mapě, nebo si mohou zobrazit pohyb auta až jeden rok zpětně. Signály o poloze se z auta odesílají každých 30 vteřin. Datovou SIM kartu REX je dobré si nainstalovat v autě na skryté místo. Firmy mohou pomocí GPS zabezpečení nejen sledovat pohyb firemních aut, ale také optimalizovat trasy nebo eliminovat černé jízdy.

Zabezpečení nemovitostí

Zabezpečit svůj dům, nebo rekreační objekt si můžete pomocí systému REXhome. Tento systém vás upozorní na vloupání, vznik požáru nebo působení vody. Jeho výhodou je, že chytře propojuje funkce domovního alarmu a domácí automatizace, takže svůj objekt ochráníte před zloději, únikem plynu, požárem nebo záplavou. Detektor dokáže poslat foto zloděje, ovládat garážová vrata nebo na dálku regulovat topení. Nezávislé detektory detekují kouř, únik vody, pohyb, otevření apd., přičemž nepotřebují SIM kartu ani Wi-Fi. Poplašný signál se přenese na Váš mobilní telefon.

Sledování osob nebo kol

GPS zabezpečení slouží i ke sledování polohy osob. Firmy tak mají možnost kontrolovat pohyb svých pracovníků v terénu. Fyzickým osobám může pomáhat lokalizovat, kde se zrovna nacházejí jejich děti, případně starší či handicapované osoby. Systém REXbike je určen k zabezpečení jízdních kol proti krádeži, nebo je schopen přivolat cyklistovi pomoc v případě nehody, nevolnosti či při jiné naléhavé potřebě. Jsou i další možnosti lokalizace a střežení, o kterých se můžete dozvědět prostřednictvím e-mailu zwebu@rex.eu.