Ostatní

Výklopné a zásuvkové systémy pro úložné prostory

Vzhledem k tomu, že neustále stoupají nároky na univerzálnost nábytku a to především pro malé byty a menší prostory nebytové, je potřeba, aby výrobci vyvíjeli stále nové a dokonalejší systémy kování, které lze využít pro různé druhy aktivit. Pokud máte možnost, využijte výklopné a sklopné systémy, které skrývají lůžka do skříní nebo výklopy jež mění malý konferenční stolek na příležitostný pracovní či jídelní stůl.

Výklopné a sklopné systémy nabízejí různé druhy mechanismů

Komfortní výklopné a sklopné systémy jsou ideálním řešením pro těžká čela horních skříněk. Díky tomuto způsobu otevírání není kladen velký nárok na prostor směrem nahoru. Systém se také postará o jemné a tiché dovírání.

Tipy pro vás

Společnost KOV-TECH nabízí celou řadu výklopných systémů mezi něž patří také Blum AVENTOS, který je ideální především pro horní skříňky. Je to řešení velmi praktické, neboť díky němu zůstává zachován volný prostor nad hlavou pro uživatele nábytku a skříňka může zůstat otevřená. Pomocí moderních technologií lze ovládat velmi jednoduše i výklopy bezúchytové.

Pokud hledáte výklopný systém, který vám umožní využít optimálně úložné prostory, které se vytvářejí nad lednicí, řešením by mohl být AVENTOS HK-S, který nabízí kompaktní mechanismus, jež dokonale zapadne i do malým prostor. Lze jej využít jak pro čela dřevěná, tak i pro čela s hliníkovým rámem. Velkou výhodou je i jednoduchá montáž jednotlivých dílů.

Zásuvkové systémy a výsuvy

Zásuvkové systémy a výsuvky značky Modern Box patří mezi moderní systémy, které se objevují na trhu jako novinka. Tento systém je zárukou nejen komfortního a funkčního používání, ale také velmi moderního designu. Je to tedy dokonalé řešení pro každou domácnost. Výhodou je možnost úplného nastavení – vertikálně i horizontálně, zatížení, které může být až do 40 kg, tiché zavírání a jednoduché otevírání.