Ostatní

Vyjarněte váš byt

Jakmile vykouklo sluníčko, všechno je hned veselejší, stromy začínají kvést, ptáčci zpívají, nezbývá než se také začít chystat na jaro. Mnohé interiéry potřebují po zimě větší zásah. Vyžeňte i vy nudu ze svého domova a připravte jej na jaro. Jsou barvy vašeho obývacího pokoje omšelé? Nebaví vás pouze bílé zdi, nebo máte tmavou chodbu, kterou chcete osvěžit a prosvětlit? Použijte barevné tapety, které se postarají o zcela nový look vašeho interiéru.

Vybírejte, je z čeho

Tapety se těší oblibě jak s opakujícími se dekory, tak obrazové. Do některých místností se hodí jemnější vzory, někde zase vypadá skvěle fototapeta s vaším oblíbeným motivem. Často se používají moderní tapety ve skandinávském stylu s jemnými geometrickými tvary v pastelových barvách, velmi oblíbené jsou také 3D tapety. Můžete si vybrat jednoduše váš oblíbený vzor, jedinečná je na nich trojrozměrná iluze. K dispozici jsou abstraktní vzory, ale také fototapety s motivy zátiší, krajiny, obrazem oblíbeného města, zvířat či automobilů. Velmi dobře vypadá také kombinace tapety s malbou, tapety se kupříkladu aplikují na barevnou zeď nebo doplňují uměleckou malbu. Takové tapety se těší největší oblibě v obývacích pokojích, s kreslenými motivy najdou své uplatnění také v dětských pokojích.

Chcete-li opticky zvětšit a prosvětlit chodbu či jinou místnost, použijte tapety. Do tmavších a menších místností je dobré volit tapety ve světlých barvách, osvědčeným trikem je použití zrcadel či tapet v dekoru otevřených oken a dveří. Tapetou můžete opticky oddělit také jídelnu od kuchyně a obývacího pokoje, pracovní kout od zbytku pokoje, nebo použít tapety k renovaci nábytku. Ten získá nový vzhled a můžete jej využívat ještě dlouho. Navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz a vyberte si tapety podle vašeho vkusu z pohodlí vašeho domova.