Ostatní

Chovné programy českých kuřic ke každému rodinnému domku

Jestliže patříte mezi majitele rodinného domku se zahradou nebo máte alespoň zahrádku, určitě se vyplatí pořídit si na ní kuřice z českého chovu, které vám budou snášet domácí vejce. Prodej kuřic z českého chovu pro drobné chovatele zajišťuje společnost Kuřice.cz. Na jejím webu naleznete nabídku programu Hendrix a Dominant. Jedná se o největší druhovou nabídku, která je vhodná do všech chovných podmínek. Kuřice jsou chované v těch nejmodernějších chovných podmínkách a je jím poskytovaná dokonalá veterinární péče. Jsou krmeny kvalitní krmnou směsí, kterou si můžete objednat na webu společnosti.

Šlechtitelský program Hendrix Genetics

Tento program patří mezi velice kvalitní a žádané a to díky tomu, že slepice mají velkou snášku vajec. Společnost má své sídlo v Holandsku, ale disponuje celou řadou evropských poboček. Mezi jinými i tou českou. Kuřice hendrix druhy ISA Brown a Dekalb White jsou uzpůsobeny pro malochovy, tedy právě k domku na zahradu. ISA Brown se dlouhodobě pyšní hodnocením jako nejlepší slepice na světě. Nejvyšší snášku má Dekalb White, i když je chovem relativně mladší. Oba druhy mají velmi nízkou spotřebu krmiva a velmi dlouhé období chovu.

Šlechtitelský program Dominant

Tento program je pro rodinný domácí chov využíván již velmi dlouhou dobu a to dokonce na několika kontinentech. Jeho programy jsou barevně atraktivní. Má vysokou snášku a dobře se adaptuje pro běžné podmínky, které mu poskytuje malochov. Některé jeho druhy jsou temperamentnějšího charakteru a je tedy potřeba jim pořídit vyšší plot.

Proč právě společnost Kuřice.cz?

Vybrané druhy vám dopraví až na vaši zahradu. Volit si můžete i termín závozu. O kuřice se pečlivě stará. Se svými zákazníky navazuje dobré vztahy a díky zpětné vazbě získává i důležité poznatky týkající se následného chovu.