Ostatní

Pořiďte si kolem domu plot

Ať už máte dům na předměstí, ve městě či na vsi, s přibývajícím věkem a počtem dětí a mazlíčků je stále naléhavější potřeba zajistit dostatek soukromí a bezpečí. Statistiky dokazují, že kvalitní plot se vyplatí mnohem víc než drahý bezpečnostní systém. Přítomnost poplašného systému utvrdí zloděje v tom, že ve vašem domě je něco, co stojí za námahu. Betonový plot je však překážka, která leckoho odradí už na první pohled. Kvalitní plot vám dodá pocit bezpečí a také soukromí, to samozřejmě předpokládá plot plný nebo co nejméně průhledný, jako jsou betonové ploty.

Proč vás má zajímat betonový plot

Ty už na první pohled působí dost robustně. Betonové ploty jsou vyrobeny z velmi kvalitního betonu stálého složení, který odolává působení klimatických i mechanických vlivů. Betonový plot je bezúdržbový a vydrží vám sloužit bez obtíží několik desítek let. Nemusíte se bát ani vzhledu betonového plotu. Betonové ploty se vyrábí ve více designových a barevných provedeních. Velkou výhodou je, že si můžete plot nakombinovat přesně podle vašich představ. Díky jeho variabilitě je ve vaší režii barva, dekor, tvar zakončení i výška plotu. Vyberte si, zda chcete mít plot dekorovaný z jedné nebo obou stran. Pro zcela originální betonový plot si můžete vybrat také dřevěné latě v libovolné barvě, ty dodávají plotu šmrnc a opticky jej odlehčí a oživí.

Zaujal vás betonový plot, ale nejste si jisti výběrem dekoru či barvy? Přijďte se na betonové ploty podívat na vlastní oči. Vzorková prodejna v Tupadlech u Čáslavi je vám plně k dispozici. Máte to daleko a přesto si výběrem vzhledu plotu nejste jistí? Vyzkoušejte on-line konfigurátor plotu, který vám umožní vidět vizualizaci vámi vybrané konfigurace plotu. Můžete si tak prohlédnout více variant oplocení a vybrat si tu pravou pro vás.