Ostatní

Vyčistěte si vzduch v domácnosti pomocí klimatizace s 3-vrstvým filtrem

Ve vzduchu se nachází mnoho částic, které škodí našemu zdraví, od běžného prachu až po pyly a různé choroboplodné zárodky, které mohou poškodit náš organismus. Obzvláště v dnešní době je čistota vzduchu velmi horkým tématem, jelikož je celá řada onemocnění, které se vzduchem přenáší např. koronavirus. Ve venkovním prostředí se často chráníme, ovšem v domácnosti chce každý z nás dýchat vzduch a neobávat se žádného nebezpečí.

Čištění vzduchu

Mnoho lidí řeší čištění vzduchu častým větráním, to pomůže do interiéru přinést čerstvý vzduch, ale s ním často i další patogeny. Obzvláště pro astmatiky je čistý vzduch důležitý, aby nedošlo k podráždění jejich dýchacího ústrojí alergeny. Ideálním řešením je proto kvalitní čistička vzduchu, která zbaví vzduch v interiéru nežádoucích částic. Investice do čističky není malá, a proto je vhodnější zkombinovat více funkcí najednou a pořídit si mobilní klimatizaci, která funkcí čištění vzduchu disponuje. Získáte tak přístroj, který vám nejen vyčistí vzduch, ale v případě potřeby vám přinese i příjemnou teplotu, kterou oceníte zejména v letních měsících.

Mobilní klimatizace Qlima P534

Mobilní klimatizace Qlima P534 patří mezi přístroje, které za nízkou cenu nabídnou mnoho užitku. Disponuje třívrstvým filtrem, který dokáže účinně čistit vzduch od všech nežádoucích částic. Jde o moderně vyhlížející mobilní zařízení, které je vybavené kolečky i madly, takže ho lze snadno přenášet do jednotlivých místností nebo ho jednoduše uskladnit v případě, že ho zrovna nepoužíváte.

Výhody a funkce

Mobilní klimatizace Qlima P534 má 3 základní funkce – ochlazování vzduchu, čištění vzduchu a odvlhčování. Na rozdíl od pevných klimatizací se zde nemontuje žádná venkovní jednotka, klimatizaci stačí zapojit do zásuvky a užívat si funkcí, kterými disponuje. Má časovač i dálkové ovládání, které umožní pohodlné nastavení odkudkoliv z domu. Není zde vyžadována údržba, jelikož je kondenzát automaticky odváděn horkým vzduchem, takže se ani nijak nesnižuje vlhkost vzduchu v místnosti. Pro použití stačí vyvést hadici ven z domu.

Pokud máte problémy s plísněmi a vysokou vlhkostí, můžete přístroj použít jako odvlhčovač, postačí místo hadice klimatizaci napojit na drenážní trubku. Klimatizace je určená do místností do 110m3 a kromě domácnosti jí můžete použít třeba i v kancelářích. Je zde termostat, na kterém si můžete nastavit teplotu v rozmezí 18-32°C, a ventilátor klimatizace lze přepínat ve 3 rychlostech – nízké, střední nebo vysoké. Mobilní klimatizace Qlima P534 patří mezi nejlepší řešení na trhu a lze ji snadno objednat online na iQlima.cz.