Ostatní

Prodej molitanu a koženky

Pro výrobu či opravy čalouněného nábytku je zapotřebí molitan nebo koženka. Firmy i soukromníci si mohou tento materiál zakoupit u společnosti Melli Interiéry CZ, s.r.o., sídlící v Praze 3. V nabídce je kompletní sortiment čalounických materiálů, polyuretanových pěn ((Molitanu®), studených pěn (HR), či paměťové pěny (Visco), které lze zakoupit v podobě bloků, desek i přesných tvarovek řezaných na míru. K dostání jsou i různé potahové látky, technické tkaniny, popruhy, šňůry i čalounické nářadí.

Molitanové desky

Toto zboží patří k nejprodávanějším druhům pěn na trhu s čalounickým materiálem. Jedná se nejen o kvalitní desky z molitanu vyrobené z molitanové pur pěny, ale také ze studené pěny, nebo viscoelastické neboli paměťové pěny. Tento druh pěny se používá k výrobě zdravotních matrací, neboť se přizpůsobuje tvaru těla a ten pak drží. Prodej molitanu Praha za maloobchodní i velkoobchodní ceny poskytuje zákazníkům pestrý výběr čalounických i jiných materiálů. Například molitan v metráži si můžete zakoupit v jakýchkoliv rozměrech a na výběr jsou i různé tuhosti a tloušťky molitanu.

Další materiály

K nejčastěji používaným materiálům patří PUR pěny, které jsou vhodné pro výrobu čalouněného nábytku. Jejich další využití je při výrobě matrací, polstrování a podobně. Velice oblíbené jsou viscoelastické pěny, které se běžně označují jako pěny paměťové nebo také líné. Jedná se o ideální materiál, který se používá při výrobě zdravotnických matrací. Hlavní předností paměťové pěny je, že se dokonale přizpůsobí páteři, takže poskytují potřebný komfort i správnou polohu při spánku.

Prodej koženky

Koženka nemusí mít jen tradiční hnědou barvu. Prodej koženky Praha nabízí pestrou barevnou škálu koženky v metráži, která je vhodná jak pro výrobu tak opravy sedacích souprav, židlí či křesel v domácnostech, kancelářích, restauracích, barech a dalších interiérech. Koženka v metráži je polyuretanovým materiálem s matným či hedvábným jemným leskem s vysokou odolností proti oděru.