Ostatní

Řemeslník ani kutil se neobejde bez kufru na nářadí

Bez nářadí se neobejdou dělníci ve výrobních provozech, opraváři, profesionální řemeslníci, ale ani domácí kutilové. Má-li kterýkoliv z těchto uživatelů odvádět kvalitní práci, je jednou z podmínek pečlivé uspořádání veškerého nářadí. Řemeslník i kutil mu vědět, kam pro které nářadí sáhnout, a zbytečně se nezdržovat přehrabováním změti nářadí. Perfektní pořádek a dokonalý přehled splňují boxy a kufry na nářadí, pochopitelně, pokud má jejich majitel smysl pro pořádek.

Kdo nabízí kufry na nářadí?

Sázkou na spolehlivost a dlouholetou tradici je internetový obchod Ynářadí.cz. Firmám i jednotlivcům nabízí prodej široké škály profesionálního i hobby nářadí, bohatý sortiment různých doplňků za příznivé ceny a samozřejmě také celou řadu druhů kufrů na nářadí. Veškeré nabízené zboží pochází pouze z české distribuce a dodací lhůty jsou u všeho zboží, které je skladem, mimořádně krátké. Obchod Ynářadí.cz poskytuje všem odběratelům záruční i pozáruční servis a nabízí také poradenské služby. Pracovníci obchodu jsou připraveni vám poradit optimální produkt pro vaše potřeby a pokud nebudete spokojeni, můžete zboží vrátit bez uvedení důvodů do 14 dnů od obdržení.

Nabídka kufrů na nářadí

Kufry, neboli také boxy na nářadí nabízí obchod Ynářadí.cz od několika renomovaných značek. Perfektní kvalitou, přehledným uspořádáním jednotlivých přihrádek a dlouhou životností se vyznačují produkty společnosti Stanley. Pro názorný příklad lze uvést box z levnější kategorie pro amatéry a o něco dražší pro profesionály:

  • Box na nářadí 2000 – jeho rozměry jsou 31,8 x 17,8 x 13 cm. Přihrádky jsou kovové a snadno vyjímatelné. Kufr disponuje dvěma organizéry na šrouby a vruty ve víku a také očkem pro visací zámek. Tento kufr uvítají hlavně domácí kutilové, a to především díky přijatelné ceně pouhých 173 Kč
  • Box na nářadí rozkládací Cantilever Stanley IP53 – tento kufr je naopak určen profesionálním řemeslníkům, kteří ocení zejména odolnou konstrukci. Jednotlivé části boxu se snadno vysunují díky kovovým kolejnicím. Spodní část kufru je vhodná pro uložení například elektro nářadí. Box je odolný proti vodě i prachu a lze jej uzamknout visacím zámkem, který se umisťuje do ok na na velkých kovových přezkách.