Ostatní

Víte, kde sehnat lahodné španělské potraviny?

Také patříte k milovníkům španělské kuchyně a rádi byste si připravili pokrmy navlas stejné, jako tyve Španělsku? Nebo je chcete uvařit svým hostům v restauraci, kterou vlastníte? Nejlepší španělské potraviny, které jsou delikátní a tuhle slunnou zemi dokonale reprezentují, k nám již po mnoho let dováží společnost BMC z Brna.

Bohatá nabídka kvalitních španělských potravin

Brněnská společnost BMC, kterou najdete na Jugoslávské ulici v centru města, pro své zákazníky přiváží skutečně rozmanitý sortiment. Ochutnat můžete konzervované ovoce, sterilovanou zeleninu a žampiony, koření, alkohol, mandle, maso a sýry, rybí konzervy, sladkosti, olivové oleje, v nabídce je i 100 % citronová šťáva, sladkosti, paštiky, picos, ovocné pomazánky, nealkoholické nápoje a další.

Zboží je prodáváno v gastrobalení, což je ekonomické a praktické. Pokud potřebujete, můžete si koupit i jednoporcový program, třeba ovocné džemy nebo olivový olej či vinný ocet.

Vaše pokrmy dostanou šmrnc

Pravá španělská 100 % citronová šťáva chutná úplně jinak než ta, kterou koupíte v klasickém obchodním řetězci. Na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1-l.html se nachází Solimón 100 % citronová šťáva, která je vyrobena z 3,6 kg čerstvých citronů. Proto se stejně jako klasický citron hodí ke každodennímu použití. Můžete ji dávat do čaje, použít k přípravě limonád, koktejlů, míchaných nápojů, sladkostí, ale také při pečení a vaření tam, kde je citronové šťávy třeba. Zvolit můžete ze třech druhů balení – o objemu 0,5 l, 1 l a 3 l.

Co se týče konzervovaného ovoce, do ovocných pohárů a koktejlů můžete použít ananas, broskve, hroznový kompot, hrušky, mandarinky, meruňky nebo ovocný koktejl.

Nezbývá, než se podívat na kompletní nabídku z katalogu produktů a vybrat si potraviny, které vaší kuchyni dodají to pravé pro přípravu španělských jídel.