Ostatní

Poznejte příběh lodního dřeva, který pokračuje v podobě jedinečné mozaiky do interiéru

Když se připravuje dřevo na výrobu lodí, dbá se na vysokou kvalitu a odolnost. Lodě, brouzdající v mořích mezi Thajskem, Malajsií, Čínou, Japonskem, Filipínami a ostatními zeměmi Dálného východu, odolávají těžkým podmínkám především v podobě slané vody, ale také zvířatům a škůdcům a těžkým povětrnostním vlivům. Všem těmto vlivům dokáže lodní dřevo odolávat po desítky let, což je také důvodem, proč je natolik ceněné a vyhledávané. Zkázou lodí bývá zpravidla hrozivý tajfun, ten však samotnému dřevu neuškodí.

Lodní dřevo je nadále nabídnuto k prodeji a použito k výrobě dalších produktů, například na originální dřevěné obklady.

Vneste dobrodružství do svého interiéru v podobě dřevěných mozaik

Pokud milujete originalitu a jedinečnost, příčí se vám všednost a fádnost, a právě přemýšlíte nad renovací vašeho interiéru, mrkněte na web shipwood.cz.

Na webu zjistíte, že dřevo z lodních vraků z Dálného východu „žije“ dál a vy ho můžete ve svém bytě, domě nebo kanceláři. Dřevěné mozaiky, vyrobené z lodního dřeva, jsou natolik jedinečné, že nenajdete dvě totožné, i kdybyste se sebevíce snažili. Každý kus je jedinečným originálem skrývající tajemství z moře Dálného východu.

Více než sto dekorů na shipwood.cz

Ačkoli je každá mozaika naprostým originálem, jsou odlišné i v provedení. Více než sto dekorů dává možnost velkého výběru pro každého. Ručně vyráběné mozaiky s vlastním tajuplným příběhem mohu zdobit stěnu v každém interiéru.

Mozaiky si zachovaly vlastnosti lodního dřeva, tudíž jsou velmi odolné a nenáročné na údržbu. Vybírejte z stovky dekorů jedinečného dřevěného obkladu na shipwood.cz. Dodejte interiéru nádech dřeva s tajemnou a dobrodružnou historií.

Na e-shopu můžete objednat také dřevěné obklady z masivního dřeva a obklady z kokosových ořechů.