Ostatní

Toužíte po moderním designu vašeho interiéru?

Módním trendům nepodléhá jen oblečení, líčení či nábytek, ale také obložení stěn, které si zvolíte do svého interiéru nebo exteriéru. Mnoho lidí už omrzely nudné zdi natřené jen barvou či polepené tapetou a uchylují se i k jiným, nápaditějším a originálnějším, alternativám obkladů na své zdi. V současnosti se stalo velice oblíbené betonové obklady nebo obklady z přírodního kamene.

Může kámen působit útulně?

Možná to zní paradoxně, ale obložení z přírodního kamene může celý váš interiér příjemně oživit a zútulnit. Umělý kámen váš dům či byt příjemně zateplí a dodá mu nádech určitého luxusu a elegance, což jiný materiál nedokáže. Další výhodou umělého kamene je téměř žádná údržba, nižší hmotnost a také nižší cena, která vás jistě příjemně překvapí. Na první pohled nikdo nepozná, že se jedná o umělý kámen.

Betonové obklady můžete využít ke zkrášlení interiéru, ale také exteriéru, protože odolají veškerým povětrnostním vlivům, navíc bude váš dům vypadat okázale a dokonale splyne se zbytkem exteriéru.

Kde kvalitní betonové obložení sehnat?

Ryze česká společnost Viko působí na trhu již od roku 1999 a patří mezi přední prodejce kvalitních betonových obkladů, betonové dlažby a přírodního kamene. V jejich nabídce objevíte obrovské množství rozmanitých druhů provedení.

K výrobě obkladů a dlažby používají kvalitní vibrovaný beton, což o mnoho ulehčuje jejich údržbu a ještě více prodlužuje životnost.

Kde obklady vybírat?

Na webových stránkách obklady-viko.cz objevíte velkou nabídku rozdělenou do několika kategorií, kde můžete nerušeně vybírat z mnoha motivů, způsobu provedení, ale také různých barevných odstínů. Pokud se nespokojíte s výběrem na internetu a chcete o kvalitě výrobků přesvědčit sami, můžete navštívit prodejnu v obci Bezno, která leží kousek od Mladé Boleslavi.