Ostatní

Moderní svítidla ze studia Rendl

Svítidla jsou nedílnou součástí každého interiéru. Po setmění poskytují uvnitř bytu, domu, kanceláře, komerčního i jiného prostoru potřebné světlo. Vedle tohoto praktického účelu ovšem svítidla svým designem dotvářejí celkový dojem a atmosféru. Široký sortiment svítidel nejrůznějších druhů, tvarů, velikostí a účelu použití nabízí Rendl light studio. Vedle svítidel do interiérů je zde i pestrá paleta venkovních svítidel. Můžete si tak vybrat svítidla k osvětlení chodníku k domu, nebo příjezdové cesty ke své garáži.

Nabídka produktů studia Rendl

Velká nabídka svítidel všech typů a účelů použití umožňuje každému zákazníkovi, aby si vybral svítidlo podle svých představ. Najdete zde prodej svítidel interiérových i venkovních. Svítidla do interiérů jsou závěsná, stropní, nástěnná, stolní, stojanová, bodová, zápustná a další. Venkovní svítidla jsou odolná vůči povětrnostním vlivům, takže nemusíte mít obavy z elektrického zkratu či úrazu způsobeného elektrickým proudem. Vedle svítidel nechybí v nabídce studia ani nejrůznější doplňky související se svítidly a osvětlením vůbec. Konkrétně jsou to například různá stínidla nebo jiné světelné zdroje včetně solárních svítidel.

Venkovní svítidla

K osvětlení venkovních prostor kolem rodinného domu či jiného objektu nabízí studio Rendl.cz několik typů venkovních svítidel. Příkladem moderního provedení je nástěnné venkovní hliníkové svítidlo pro dva světelné zdroje s paticí GU10. Rozměry základny jsou V/Š/Hl – 11/5,5/3,5 cm. Jedná se o kategorii MIZZI, jejíž podkategorií jsou venkovní svítidla Up-down. Na venkovní zeď domu je velice vhodné nástěnné svítidlo osazené dvěma 12W LED diodami.

Stropní svítidla

V posledních letech jsou velice populární bodovky, které mnohdy nahrazují tradiční závěsná i nástěnná svítidla. Studio Rendl.cz nabízí i další typy moderních stropních svítidel, která jsou velice účinná a umožňují naklápění reflektoru podle aktuální potřeby. To je příklad kategorie svítidel KELLY LED, které mají i možnost stmívání TRIAC. Studio Rendl dodává tato svítidla včetně LED modulů.