Ostatní

Stavějí se nové byty uprostřed Prahy. Proč se tato lokalita stává snem mnoha lidí?

Právě probíhá proměna oblasti Horního Žižkova. Z nevzhledné městské části se stane příjemný rezidenční prostor, který v Praze skutečně chyběl. Spojení moderní architektury a klidné části těsné blízkosti parku se stává ideálním místem k bydlení. Prodej bytů již byl zahájen. Proč je toto místo vhodné k žití?

Proměna městské části

Kdo oblast Horního Žižkova znal, ví, že přímo volala po novém projektu. Přání bylo vyslyšeno a z ošklivého káčátka se nyní stává překrásná labuť. Zatímco okolí nových bytů přinese vše, co člověk potřebuje – včetně udržovaného parku ihned vedle bytu, obchodního centra, blízkosti škol a školek, sportovních center, a také restaurace a kino i dostupnou lékařskou péči, bydlení je zasazeno v naprosto klidné rezidenční lokalitě. Byty Praha 3 se tak stanou splněným snem o bydlení v metropoli.

Co se zde staví?

Prodej bytů na pražském Žižkově zahrnuje 11 nových domů. Vznikne zcela nový a moderní městská čtvrť na území bývalého nákladového nádraží Žižkov. Bydlení u parku je jedinečné spojení přírody v samém srdci velkoměsta. Zatímco na tramvaj či autobus je to jen kousíček, park nabízí spoustu příjemných možností, jak trávit čas. Přímo vedle domu je dostatek zeleně, kde si můžete zajít na procházku s dětmi nebo si třeba jít kondičně zaběhat. Přitom stále víte, že to máte všude kousek. Nacházíte se v centru metropole, odkud není potřeba nikam daleko dojíždět.

Jaké byty budou k dispozici?

Celkem 11 budov, které budou mít maximálně 6 podlaží, nabízí vlastní parkovací místo pro každý byt. Prodej bytů již byl zahájen, a tak si zájemci mohou přehledně prohlédnout všechny byty, jejich budoucí dispozice a také ceny. Budovy nabízí byty o velikosti 1+kk až 5+kk, a již dnes si můžete prohlédnout, zda je vámi poptávaný byt stále volný. Přesně si tak zvolíte, jaký prostor si přejete obývat v nové etapě vašeho života.

Splňte si i vy sen o vlastním bydlení!