Ostatní

Kvalitní řezačky na dlažbu vám usnadní práci

Pokládání dlažby je odbornou prací, která vyžaduje jednak zkušenost, a jednak příslušné nástroje a nářadí. Kromě dalších jsou to také řezačky na dlažbu, jejichž pomocí se dají jednotlivé dlaždice nebo i obkladačky řezat na potřebné rozměry. Na pokládání dlažby si většina lidí objednává schopné a šikovné řemeslníky. Ovšem tuto práci zvládne i trošku šikovný kutil. Profesionálové mají zpravidla své vlastní nářadí, které ovšem každý amatér k dispozici nemá. Jelikož instalace dlažby v domě či bytě se provádí jen zřídka, může si domácí kutil řezačku na obklady a dlažbu vypůjčit v některé půjčovně strojů.

Kde můžete nakupovat?

Tímto sortimentem se zabývá společnost EPROFI.CZ, která působí na trhu od roku 2008. Zpočátku prodávala zboží výhradně přes internet, a to až do vzniku s.r.o., kdy byly otevřeny posupně dvě kamenné prodejny v Praze. V současnosti jsou řezačky na dlažbu a další sortiment prodávány ve více než 25 e-shopech, specializovaných na různé skupiny zboží a sdružených pod značkou EPROFI.CZ.

Nabídka řezaček na dlažbu

Pod značkou EPROFI.CZ je dnes prodáváno zboží více než 50 výrobců. Jedním z nejlepších je španělská firma RUBI, která se specializuje především na profesionální řezačky na dlažbu. Profesionálním řemeslníkům i zručným amatérům nabízí i další příslušenství, které je potřebné při pokládání dlažby nebo obkládání vnitřních i vnějších stěn domů a bytů. Jsou to například diamantové pily na velmi tvrdé materiály. Dále jsou to také pákové lámačky na dlažbu, které umožňují dlažbu nebo obklady různě tvarovat, a to i nepravidelně. V nabídce této firmy nechybí ani dostatečný výběr náhradních řezacích koleček a diamantových kotoučů.

Řezačky obkladů a dlažby

Ruční řezačky na obklady a dlažbu španělské společnosti RUBI patří k nejkvalitnějším výrobkům tohoto typu, které lze na českém trhu zakoupit. Řezačky se vyznačují vysoce kvalitním použitým materiálem, prvotřídním zpracováním a mimořádnou přesností řezu. Společnost EPROFI vyzkoušela na své prodejně profesionální řady TS, TR a TX a může potvrdit, že řezat s těmito výrobky je radost.