Ostatní

Rezidence Hadovitá láká na kvalitu lokality. Co nabídne?

Když se vybírá vhodné, v podstatě dokonalé bydlení, je třeba myslet na to, že velkou roli při výběru hraje také lokalita. Je jasné, že se většina developerů snaží o to, aby jejich nabídka byla tou nejlepší. Společně se podíváme na to, co nabídne projekt s názvem Rezidence Hadovitá.

Kde se nachází?

Rezidence Hadovitá je skvělou volbou pro toho, kdo to chce mít kousek do centra a zároveň hledá určitý klid, spojené se zajímavým výhledem. Tento projekt jasně ukazuje, že nové byty na Praze 4 mohou být i na velmi prestižním místě. Konkrétně je to Michelská stráň, která se stala místem, kde vyrostou domy, které zaručeně nadchnou i náročného zákazníka.

Bezproblémová dostupnost centra je samozřejmostí

Nelze zapomínat na to, že správná lokalita by měla nabídnout i dobrou dostupnost centra, nebo jiné části Prahy. A to hlavně pro možnost snadného cestování do práce, ale i kamkoliv jinam. Ten, kdo hledá prodej bytů v Praze Michli, ten by se měl na tento projekt rozhodně zaměřit. Důvodem je to, že z hlediska dopravní obslužnosti přijde vhod:

  • Snadné napojení na hlavní silniční tahy
  • 2 minuty chůze na zastávku autobusu
  • 10 minut chůze na zastávku tramvaje

Samozřejmé je nejenom to, že do centra lze snadno vyrazit různými cestami. Samozřejmé je také to, že tam budete i velmi rychle. Není důvod obávat se jakkoliv zdlouhavého a složitého cestování.

V okolí je vše, co je potřeba

Nelze zapomínat také na takzvanou občanskou vybavenost, která je dnes taktéž něčím, co je třeba brát při výběru v potaz. Ani tady nemůže být žádný obyvatel zklamán, jelikož lokalita nabídne vše potřebné. Jsou to například školy, stejně jako obchod, nebo restaurace. Nechybí ani možnost sportovního vyžití, lékárna, stejně jako třeba bankomat. To vše je v docházkové vzdálenosti od moderních bytů, které jasně ukazují na to, že proč se právě tato lokalita stává poslední dobou tolik populární.