Ostatní

Kde bydlet v Praze? Určitě blízko centra!

Hlavní město láká k návštěvě už odnepaměti. Jde o centrum turistů a to nejen těch českých, ale především těch zahraničních. Chcete i vy na pár dní navštívit naše hlavní město a obhlédnout zde nějaké památky? Pak určitě musíte najít to správné ubytování, kde se vám to bude nejen líbit, ale kde to bude finančně přijatelné. A ideálně blízko centra Prahy, protože tam se soustřeďuje nejvíc památek.

Bydlení, které si oblíbíte

Akát pension je moderní ubytování, které bylo nově zrekonstruováno. Poskytuje ubytování v několika kategoriích a tím pádem je skvělý pro všechny. Najdou si zde své místo ti, kteří chtějí bydlet v honosných apartmánech, které jsou plně vybavené, v pensionu nebo v hostelu, kde se vyspí v jednom pokoji víc lidí. Hostel v Praze je skvělou možností, kde můžete zakotvit po celém dni, který strávíte v hlavním městě.

V penzionech najdete klasické pokoje, jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové. Každý pokoj je vybaven televizí, šatní skříní, koupelnou, toaletou. Najdete zde tedy vše, co budete potřebovat k vašemu pobytu. Skvěle se hodí pro krátké a středně dlouhé pobyty, pro služební cesty nebo turistickou návštěvu hlavního města.

V nabídce je také devět apartmánů, které jsou plnohodnotně vybaveny, takže zde najdete vše, co potřebujete pro klasické bydlení. Apartmány jsou k dispozici pro dvě až čtyři osoby, najdete zde ložnici, kuchyňku, koupelnu se samostatnou toaletou. Kuchyň je plně vybavená – sporák, varná konvice, lednice, mikrovlnná trouba a podobně.

Hostel Praha 5 zase nabízí pět vícelůžkových pokojů, kde se ubytuje až 28 osob. Na patře jsou pro všechny pokoje společné koupelny, najdete zde také kuchyňský kout. Pokoje lze pronajmout samostatně, popřípadě celé patro. Skvěle se hodí pro školy, které se do Prahy chystají na výlet. V pokojích je televize, šatní skříň a všude je k dispozici také připojení také WI-FI.