Ostatní

Řešíte úklid ve své společnosti?

Vlastníte společnost, která je úspěšná a nadešel čas přestěhovat ji do větších prostor? Nemáte čas shánět kmenové zaměstnance na úklid nebo je ani nechcete? Skvělým řešením pro vaši firmu je najmutí úklidové společnosti, která vám vyjde vstříc ve všech vašich požadavcích. Přesně takovou společností je úklidová firma Čas pro vás, která se specializuje na úklid firem a domácností, včetně zahrady. Najmutím externí firmy nemusíte nikoho shánět ani řešit žádné následné komplikace spojené s úklidem. Ušetřený čas můžete věnovat důležitějším úkonům své profese nebo rodině či koníčkům nebo zálibám.

Potřebujete jednorázový nebo pravidelný úklid?

Blíží se velký audit a vy potřebujete generální důkladný úklid? Úklid firem středočeský kraj může probíhat pouze nárazově, při ojedinělých událostech nebo v pravidelných intervalech, které si zvolíte vy. Společnost Čas pro vás provádí úklidové práce v administrativních budovách, skladech, ve výrobních halách i pozemků, které k budovám patří a jsou naprostými profesionály ve svém oboru.

 

Nestíháte domácí úklid?

Máte mnoho pracovních povinností, početnou rodinu, kterou kvůli nim zanedbáváte a na úklid prostě není čas? Nutíte se běžných domácích prací a děláte s velkou nechutí? Chystá se k vám na návštěvu tchyně a vy se chcete ukázat? Společnost Čas pro vás za vás perfektně uklidí, její pracovníci vyluxují a umyjí podlahu, utřou prach, umyjí skříně a komody, setřou prach i z okenních rámů a parapetů, perfektně umyjí celou kuchyň, koupelnu a toaletu. Pokud bude potřeba vyperou vám a vyžehlí. Mytí oken patří mezi nejvíce nepříjemé domácí práce, proto se vám o ně společnost Čas pro vás také postará. Úklid domácností středočeský kraj probíhá vždy diskrétně a precizně. Na webových stránkách casprovas.cz si můžete objednat hloubkové čištění čalouněného nábytku a koberců.