Ostatní

Nejlepší dovolená je v Chorvatsku

Těžko budete na mapě Evropy hledat lepší místo s tolika výhodami najednou, než je Čechy právem milované Chorvatsko!

Nejlevnější dovolená

Chorvatsko vychází finančně skvěle, při této dovolené si navíc můžete pogratulovat, protože dostanete za málo peněz „hodně muziky“ – nejlevnější dovolená u moře, skvělá gastronomie, přívětiví lidé, se kterými se navíc domluvíte česky, překrásné památky zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a dechberoucí západy slunce u moře. Sice chápeme, že v současné době je velmi populární místo pro trávení dovolené Most, ale ten prozatím neleží na břehu překrásného moře. Vydejte se do Chorvatska! Kde se ubytovat?

Ubytování Chorvatsko

Vydejte se do sluncem zalité destinace a prožijte příjemné chvíle v jedné z destinací – nabídkou ubytování Chorvatsko vyniká mezi jinými zeměmi – nejoblíbenější formou ubytování jsou dozajista soukromé apartmány, které si můžete rezervovat bez prostředníka a tím pádem ušetřit za provize pro cestovní kanceláře. Využijte možnost kontaktovat přímo majitele apartmánu pomocí kontaktního formuláře! Chystáte se na sever země nebo míříte jižněji? Vyberte si z přehledné nabídky ubytování rozdělené podle regionů a měst.

Autem do Chorvatska

Chystáte se do Chorvatska autem? Nezapomeňte si projít základní informace, které je nutné znát. Pro svou cestu budete potřebovat platný řidičský a technický průkaz, zelenou kartu, lékárničku a výstražný trojúhelník. Při opuštění vozidla odstaveného na silnici musíte mít na sobě reflexní vestu. Jak je to s rychlostními limity? Povolená rychlost na dálnici je 130 km/h, na komunikacích mimo obce je to 90 km/h a v obcích 50 km/h. Nezapomeňte ani na nově zavedenou nulovou hranici tolerance alkoholu v krvi řidiče.

Nejlepší dovolená plná pohody, kousek od domova a se všemi výhodami, které si můžete přát – to je Chorvatsko!