Ostatní

Realitní kancelář Srdce domova

Kdo se trošku zajímá o realitní trh a uvažuje o koupi či prodeji nemovitosti, ví že v tomto oboru působí celá řada realitních kanceláří. Není jednoduché zvolit tu pravou, jelikož jako v každé oblasti lidské činnosti můžete i na realitním trhu narazit i na neseriózní jednání. Je třeba získat informace z více zdrojů a nenechat se ovlivnit dojmem na první pohled. Pokud chcete prodat nebo koupit nemovitost v Jižních Čechách, pak neuděláte chybu, pokud využijete služeb realitní kancelář jižní Čechy, kterou najdete na internetu pod názvem realitní kancelář Srdce domova.

Co RK Srdce domova nabízí?

Nejprve vám poradí, jak vůbec při prodeji či koupi nemovitosti postupovat. V případě prodeje si stáhněte E-Book – 7 nejčastějších chyb pro prodeji nemovitosti. Na těchto stránkách se dozvíte, jak stanovit cenu své nemovitosti, což nejdůležitější, ale také nejobtížnější úkon celého procesu prodeje. O úspěšném prodeji často rozhoduje prezentace nemovitosti. RK Srdce domova vám poradí, čeho se vyvarovat při podpisu kupní smlouvy a také vás upozorní na často opomíjenou skutečnost, a sice to, že ručíte za skryté vady pět let od prodeje své nemovitosti.

Předpokladem každého obchodu je důvěra

Na vzájemné důvěře závisí i úspěšnost obchodu reality jižní Čechy. Makléři RK Srdce domova se drží zásady, že daná transakce musí být pro klienta hlavně bezpečná. To znamená, aby neprodělal a měl z průběhu i výsledku obchodu dobrý pocit. Proto každé jednání začíná nezávaznou schůzkou o dobré kávy a v jejím průběhu makléři zjišťují, co klienta vede k prodeji, resp. ke koupi nemovitosti. Účelem jednání je odsouhlasení strategie a nastavení prodejní ceny, na které velmi záleží, jelikož realitní trh se neustále vyvíjí a mění podle aktuální poptávky a nabídky.

Konkrétní pomoc RK

Chcete-li prodat nemovitost, realitní makléři vám najdou kupce nebo nájemníka. Makléři Srdce domova používají k prezentaci nemovitostí moderní metody, ke kterým patří také video prohlídky. Tento způsob vede k rychlejšímu a výhodnějšímu prodeji, neboť potencionální kupec si udělá konkrétní představu o poloze, stavu a dispozičním uspořádání nemovitosti.