Ostatní

Nepodceňujte výběr kvalitní matrace

Pokud chcete v noci nerušeně a klidně spát, potřebujete nejen příjemné prostředí, ale také kvalitní matrace. Takové nabízí společnost Purtex.

Purtex – česká matrace za rozumnou cenu

Společnost Purtex patří mezi české a slovenské výrobce postelí a klinicky testovaných matrací. Své výrobky nabízí již velmi dlouhou dobu a objednat si zde můžete české matrace. V nabídce naleznete jak PUR matrace, tak i matrace pružinové, taštičkové a další. Nabídka je široká a tak v sortimentu nechybí ani rošty do postele vyráběné z masivu, ložní prádlo nebo anatomické polštáře. Veškeré používané materiály jsou testované a disponují platnými certifikáty dle mezinárodní normy ÖKO-TEX. Výrobky byly schváleny ve zkušební laboratoři a započalo klinické hodnocení matrací jako zdravotnického prostředku. Výrobky odpovídají požadavkům se značkou CE, mohou se tedy prodávat v rámci celého Evropského hospodářského prostoru.

Tipy z nabídky

Na e-shopu matrace.purtex.cz naleznete oboustranné sendvičové matrace, které jsou tvořeny polyuretanovou pěnou. Ta je profilována do sedmi anatomických zón, které zajišťují nejen klidný a pohodlný spánek, ale také celkové provzdušnění lůžka. Kromě toho podporují efektivní uvolnění svalstva při odpočinku. Pro jejich výrobu se používají materiály s potřebnou certifikací. Pro potah si můžete doobjednat ventilační 3D mřížku nebo zesílený bok. Matrace disponují přírodní ochranou určenou proti roztočům a jsou vhodné pro pevný nebo polohovací lamelový rošt. Doporučená nosnost je 110 kilogramů.

Objednat si můžete také luxusní matrace, které jsou vyrobené z mikrotaštičových pružin uložených ve vlastních pouzdrech. Anatomii těla podpoří rozdílná tuhost pružin, která zajistí pohodlný a kvalitní spánek. Díky různým anatomickým zónám nabízí matrace optimální oporu celému tělu. Oslovily-li vás tyto tipy, prohlédněte si kompletní nabídku.