Ostatní

Potřebujete zařídit novou kotelnu?

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Starý kotel dosluhuje a musíte pořídit nový? Jakým stylem přivedete do svého domova teplo nebo teplou vodu je důležitým bodem při každém stavění nebo přestavbě domu. Kotlů a čerpadel existuje na trhu obrovské množství a není snadné se v nich vyznat. Vše nakombinovat tak, aby jednotlivé komponenty skvěle fungovaly a vy v nejméně vhodnou chvíli nepřišli o teplo nebo teplou vodu často vyžaduje odborné znalosti, kterými běžný smrtelník nedisponuje. Jednou z možností je si vše nastudovat na internetu. Lepším a efektivnějším řešením je využít služeb profesionální společnosti, která vám ve všem poradí, namontuje a postará se i o veškerý následný servis. Přesně takovou je společností je firma Atyp-Mazur, která se na trhu s čerpadly a vrty pohybuje od roku 1995.

Co vše firma Atyp-Mazur poskytuje?

Kromě unikátního atypického řešení kotelny s možností připojení kamen či krbu, dotačních tepelných čerpadel s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu, nejvyšší řady tepelných čerpadel s integrovaným nerezovým bojlerem má společnost Atyp-Mazur ve své nabídce také běžná tepelná čerpadla, klimatizace, kotle, krby.

Pokud si nejste jisti, co je do vašeho domu nejvhodnější, navrhnou vám celou vaši kotelnu tak, aby byl co nejefektivnější výkon a vy si tak mohli zcela bezstarostně užívat teplo nebo teplou vodu. Na tepelné čerpadlo dotace můžete čerpat a ušetřit tak značnou sumu peněz.

Od roku 2008 společnost také poskytuje  nové systémové řešení bezprašného vrtání geotermálních vrtů. Následně v roce 2009 zavádí do výroby nové inovativní koncepční řešení provozu tepelného čerpadla s akumulací na principu vrstvení vody. Postupem času začali svou výrobu soustředit na tepelná čerpadla vzduch – voda a vzduch vzduch, kterým se věnují i nadále.

Atypické řešení kotelny

Ve firmě Atyp-Mazur se nebojí ani nestandardních výzev a dokáží instalovat také atypická tepelná čerpadla a poskytnout na ně i následný servis.