Ostatní

Bambusové osušky

Hledáte něco víc než jen obyčejné ručníky a osušky? Pak je vaší novou výzvou moderní pojem bambusové osušky. Bambusové vlákno, ze kterého jsou bambusové osušky pro děti i dospělé zhotoveny, vyhovuje i alergikům a osobám s různými kožními potížemi. Z bambusového vlákna se vyrábějí ručníky, bambusové osušky, ale i další textilie jako spodní prádlo, trička nebo i ponožky. Materiál je význačný ohromující savostí, která pohltí veškerá tělesná aromata, pot, báječně saje vlhkost a navíc je příjemné na omak.

Bambusové osušky bamboo si zamilujete ihned po prvním použití. Kůže je po osušení osuškou z bambusového vlákna okamžitě suchá, náramně prokrvená a zvláštním způsobem namasírovaná. Chcete-li svým dětem dopřát několikanásobný požitek z koupele a ozvláštnit i relaxační chvíle po koupání, zkuste bambusové osušky pro děti. Pohodový materiál navodí i těm největším nezbedům po koupání tak parádní náladu, že budou spát jako nejhodnější andílci. A co více si rodiče malých rošťáků přejí než chvíle pohody při večerním rozjímání po náročném dni. Ozkoušejte bambusové osušky a uvidíte, že se do nich okamžitě zamilujete jak vy, tak zbytek vaší rodiny.

Osuška bambusové vlákno se vyrábí v různých velikostech a v rozmanitém barevném provedení, což ji činí použitelnou pro všechny členy rodiny. Osušky s bambusovým vláknem skvěle poslouží jako běžné ručníky po umytí rukou, stejně tak jsou větší velikosti ideální pro dokončení hygieny ve sprše či vaně. Obohaťte svou domácnost o bambusové osušky bamboo, navíc prodávané za příznivé ceny, uvidíte, že poznáte rozkoš při ranní, běžně denní i večerní hygieně, jakou jste doposud nezažili.

Osušky s bambusovým vláknem lze v pohodě používat v domácím prostředí, na chatě i chalupě. Můžete si je s sebou vzít k bazénu, na koupaliště, do sauny, wellness centra nebo i k moři. Neuškodí jim ani chlor, ani slaná mořská voda. Pokud dodržíte správný postup pro praní, udrží si svůj tvar, barvu, hebkost po celou dobu, kdy je budete používat. Bambusové osušky jsou vyráběny v různých barevných variacích – jako třeba v bílé, citronové, čokoládové, krémové, limetkové, lososové, mořské zelené a dalších barvách. Každá bambusová osuška se tak stane ozdobou nejedné koupelny a domácnosti vůbec. Toužíte-li po jednoduché změně, vsaďte na osušky s bambusovým vláknem. Jsou nejen pastvou pro oči, ale i příjemným pohlazením. Jak jednodušeji si završit uspěchaný, hektický den než relaxační koupelí a následnou přirozenou masáží s pomocí bambusové osušky.