Ostatní

Pneumatiky kupujte u odborníků

Současná široká síť pneuservisů umožňuje každému, aby si vybral pneumatiky podle svých potřeb. Pneumatiky jsou k dostání i v autosalonech nebo dokonce v supermarketech. To je ovšem spojeno s rizikem, že můžete narazit na nekvalitní pneumatiky, nebo zvolíte pneumatiky nevhodné z hlediska charakteru a četnosti vašeho ježdění. Proto je vždy dobré spolehnout se na odborníky, kteří vám poradí a doporučí optimální řešení. Špičkou v oblasti pneumatik je PNEU OK, což je společnost zaměřující se na pneumatiky a disky. Je také členeme servisní sítě Premio a 4FLEET.

Nabídka eshopu PNEU OK

V tomto obchodě najdete pestrý výběr pneumatik všech známých a osvědčených značek. Největší výhodou nakupování v e-shopu PNEU OK je, že s výběrem vám pomohou zkušení odborníci. Poskytnou každému zákazníkovi naprosto ochotně komplexní informace o pneumatikách. Doporučí pneumatiky, které budou nejlépe vyhovovat vašemu vozidlu, vašemu stylu a četnosti ježdění. Samozřejmě vás nejprve upozorní na hlavní zásadu, kterou je výběr rozměru pneumatik předepsaného pro vaše vozidlo technickým průkazem. Toto kritérium je nutné vždy dodržet a dát mu přednost před cenou a dalšími parametry.

Výhody alu disků

E-shop PNEU OK má ve svém sortimentu nejen pneumatiky, ale také disky. Na výběr jsou jak klasické plechové ráfky, tak alu kola. Pokud se někdo domnívá, že disky vyrobené z aluminiových slitin jsou pouze módní záležitostí a na automobilu mají význam pouze pro svůj atraktivní vzhled, je to mylná představa. Kromě těchto vlastností mají alu disky také značný praktický význam. Především u nich nehrozí koroze, která postihuje tradiční plechové disky. Díky hliníku mají tato kola dlouhou životnost přes nutnosti jejich zvláštního ošetřování. Nemalý příspěvek znamenají také pro vaši peněženku, jelikož nízká hmotnost přispívá k úspoře pohonných hmot. Rovněž se projeví na lepším pérování.