Ostatní

Ničí ptáci vaši práci? Víme, jak jim to překazit!

Zasadíte na své zahradě plodiny a těšíte se, až je budete moci v létě nebo na podzim všechny sklidit a pochutnat si na nich. Jenže ouha, vaše úroda se zalíbila také všemožným ptákům a zvířatům v okolí. A ti si chtějí na všem také smlsnout. Proto neváhají, navštíví vaší zahradu, pole a podobně a začnou se krmit a tím pádem ničí vaši práci. To nechcete dopustit, tak se snažíte je vždy vyhnat. Ovšem stát u zahrady nebo na poli čtyřiadvacet hodin denně, to dost dobře nejde. Musíte vymyslet jinou metodu. Co by vám tak mohlo pomoci?

Účinná ochrana, která neublíží

Potřebujete účinnou a zároveň také šetrnou metodu ochrany vaší zahrady, vašeho pole a dalších míst, které potřebujete před nálety ptactva ochránit? Jednou z možností, kterou můžete využít, jsou ochranné hroty proti ptákům. Právě to je velmi účinná, rychlá a jednoduchá ochrana proti ptactvu obecně. Zábrany se vyznačují například hroty proti ptákům. Ty jim dají jasně najevo, že právě zde není pro ně místo a je nutno letět někam jinam. Nemusíte se bát, hroty jsou bezpečné jak pro vás, tak i pro ptáky. Nijak jim neubližují, přesto je odradí od úmyslu pochutnávat si na vaší úrodě.

Jak hroty vlastně fungují?

Konce hrotů jsou ztupené, tudíž ptákům neublíží. Jsou ideální pro všechny případy a potřeby, zejména tam, kde jiné způsoby plašení nepomáhají. Bojujete s vlaštovkami? Potřebujete je odradit, aby nechaly vše, co není jejich? Nejlepší zábrany proti vlaštovkám jsou hroty. Existují různé další produkty, aromatické spreje či plašice, ale ne všechno bývá stoprocentně účinné, někdy to vlaštovky neodradí. Hroty jsou bezpečné, vlaštovkám neublíží, ale pomohou je udržet dál od všeho, od čeho jen chcete. Nebudete se tak muset bát, že vaše úroda a vaše snažení bude zničeno. Ochrana vám v tomto ohledu hodně pomůže.