Ostatní

Pomoc proti hmyzu – vyzkoušejte sítě do oken!

Jaro je pro spoustu lidí nejoblíbenější roční období. První slunečné dny, slunce zachází později, rozednívá se dřív, venku začíná být příjemné teplo. Můžete přestat topit a k tomu otevřít okno, aby také vaše domácnost dostala něco ze svěžího a příjemného vzdoušku, který se venku tetelí. S postupem času budete mít otevřené okno čím dál častěji. A nejrůznější hmyz vám bude doma stále častěji a častěji dělat společnost. Jak se s tím vším vypořádat? Co udělat, aby mohlo být okno otevřeno během celého dne a hmyz se k vám nedostal? Můžete vyzkoušet nejrůznější babské rady a tipy, nebo sáhnout pro trvalejší řešení.

Sítě, které jednoduše umístíte do oken

Babské rady a tipy mohou pomoci, možná na nějakou dobu, pro nějaký hmyz nebo jen na chvíli. Sítě do oken jsou však trvalejšího charakteru a pomohou víc, než všechny triky dohromady. Pevné sítě proti hmyzu představují jednu z nejúčinnějších metod, jak ochránit domácnost a místnost proti hmyzu. Nebývají nijak výrazné, tudíž neničí interiér vaší domácnosti. Jsou také poměrně důležitým doplňkem kanceláří, výrobny, skladu a dalších prostor, kde je to potřeba. Elegantní, ale přitom funkční doplněk si užijete nejen doma, v bytě či domě, ale také na chalupě, chatě a podobně.

Funkčnost jde ruku v ruce s elegancí

Sítě do oken se poměrně snadno montují a následně demontují, takže nemusíte na jejich umístění povolávat odborníky, vše zvládnete sami. Můžete také vybírat hned z několika materiálů. Tyto sítě jsou vhodné pro okna plastová, která jsou nejrozšířenější, ale také pro okna dřevěná nebo hliníková. Pořídit si můžete také sítě do dveří, takže například balkón či dveře do domu můžete mít otevřené podle potřeby. Kromě sítí do oken zde můžete pořídit rolety, žaluzie, garnýže nebo také široké parapety pro vaše okna.