Ostatní

Nemáte čas řešit úklid ve firmě nebo v domácnosti?

Nejen předvánoční úklid je strašákem mnoha lidí. Poté následuje jarní úklid a podzimní úklid a stále dokola. Pravidelným úklidem předejdete uklízecímu šílenství před svátky. Nemáte na úklid svého domova čas? Jste časově vytíženi? Nebo se vám prostě jen do úklidu nechce? Vlastníte společnost, kde potřebujete pravidelně uklidit? Společnost Ekobit na ekologickyuklid.eu uklidí vše za vás a za příznivé ceny.

Máte rádi vše pod kontrolou?

Firma Ekobit používá interní komunikační aplikaci, kde můžete vidět všechny detailu úklidu vašeho domu nebo společnosti. Můžete tak sledovat jednotlivé činnosti úklidu. Při příchodu po těžkém dni z práce na vás bude čekat čistý a provoněný domov a vy ušetřený čas můžete věnovat rodině, svým koníčkům nebo odpočinku. Společnost působí na trhu 20 let a má mnoho spokojených klientů. Jejich práci jim nikdo nereklamuje a vy tak nemusíte po pár měsících měnit úklidovou společnost.

Šetrně k přírodě

Ekologický úklid je stále oblíbenější. Lidé se mnohem více zajímají o ekologii a ochranu životního prostředí. Společnost Ekobit používá pouze ekologické čistící prostředky, které jsou šetrné nejen k přírodě, ale také k vašemu zdraví. I tak jsou schopni zajistit dokonalou dezinfekci místností. K čištění větších ploch nebo schodů využívají moderní stroje, které zanechají podlahu dokonale čistou.

Kde Ekobit působí?

Rozhodli jste se pro ekologický úklid? Ekologický úklid Praha a ekologický úklid Brno zajistí perfektní úklid vámi objednaných prostorů v Praze a v Brně a také v přilehlých vesnicích a městech. Firma Ekobit působí také v Bratislavě.

Generální úklid nebo pravidelné úklidy?

Úklid domu Praha i úklid kanceláří Praha je k dispozici každému. Stačí vám jednou za čas velký úklid nebo uklízení v pravidelných intervalech? Na ekologickyuklid.eu zjistíte všechny potřebné informace, včetně ceny a také tam můžete poslat požadavek na svůj úklid.