Ostatní

Nedaří se vám prodat nemovitost?

Nabízíte k prodeji na internetu nemovitost na lukrativním místě za bezkonkurenční cenu, ale odezva na váš inzerát je minimální? Jste realitním makléřem, ale na vaše zveřejněné nabídky reaguje pouze pár zájemců? Zakopaný pes často bývá v amatérsky pořízených fotografiích, které mohou vaší nabídce velice uškodit. Profesionální fotograf vyzdvihne krásu, půvab a všechny ostatní klady interiéru v nabízené nemovitosti, které z amatérských snímků nemusí být vůbec zřejmé. Společnost Lucon art se zabývá focením interiérů dlouhou dobu a firma pomohla k prodeji nejedné nemovitosti.

Investice do profesionální fotografie se vyplatí

Ani s kvalitním fotoaparátem a už vůbec s mobilním telefonem, nedosáhnete takové úrovně fotografie jako od profesionála. Fotografie pořízené společností Lucon art zaujmou mnohem více potencionálních zájemců než amatérské snímky. Dokáží vystihnout jedinečnost jekéhokoliv interiéru a nezáleží na tom, zda se jedná o bytové či komerční prostory nebo jestli je nemovitost určená ke koupi nebo k pronájmu. V každém případě, se počet zájemců mnohonásobně zvýší a vy se nemusíte bát cenu navýšit. Nafocení interiéru profesionály se vám mnohonásobně vrátí a vy můžete patřit mezi makléři na špičku.

Toužíte zvýšit prodej svých produktů?

Živíte se prodejem vlastních výrobků nebo služeb a toužíte po vyšším prodeji na vašem e shopu, ale nedaří se vám to? Při reálném pohledu zákazníci vaše výrobky obdivují a jeví o ně velký zájem? Možná je to tím, že vaše výrobky jsou ve skutečnosti mnohem úžasnější, než vypadají na vašich fotografiích. Fotografování produktů na profesionální úrovni vám okamžitě zvýší poptávku po vašich výrobcích nebo službách. Profesionální fotograf plně vystihne jedinečnost vašeho umění nebo práce a takové fotografie nezůstanou na internetu bez povšimnutí.