Ostatní

Návrhy interiérů a kuchyní

Pustit se do rekonstrukce bytu nebo jen kuchyně svépomocí vyžaduje odvahu, odborné znalosti a dostatek zkušeností. Těmito předpoklady disponuje jen málokdo, proto je mnohem výhodnější svěřit návrh interiéru v Ostravě i okolí odborníkům. Pracovníci různých profesí jsou sdruženi ve studiu Interiér Ostrava, kde se jejich profese vzájemně prolínají a doplňují. Každá zakázka je pro ně výzvou, aby i z malého nebo fádního bytu vykouzlili příjemný a útulný příbytek. Jeho majitel je obvykle překvapen proměnou, díky které se ve svém bytě cítí mnohem příjemněji a rád se se svým novým interiérem pochlubí i svým přátelům.

Nabídka Interiéru Ostrava

Toto bytové studio nejen navrhuje interiéry, ale také je realizuje. Veškeré práce vykonává za přímé součinnosti klienta, který tak má možnost se podílet na proměně svého bydlení. V atmosféře vzájemné důvěry se nejprve naplánují jednotlivé práce, vytvoří se časový plán a samozřejmě cenový rozpočet, který je pro Studio závazný.

Kuchyně na míru

Majitelé nově postaveného či zrekonstruovaného domu, stejně tak vlastníci bytu si mohou objednat vytvoření návrhu kuchyně na míru, ale i jeho realizaci. Návrh kuchyní v Ostravě i v jejím okolí vám vytvoří Interiérové studio Ostrava, které sdružuje odborníky s bohatými zkušenostmi v několika oborech. Výhodou pro klienta je, že se svými připomínkami a náměty může bezprostředně podílet na konečné podobě kuchyně, aby splňovala všechny jeho požadavky a představ. Může také využít rad bytového architekta, který dokáže vytvořit i na malém prostoru kuchyň s dostatkem místa pro pohyb a s potřebnými úložnými prostorami.

Rozvržení bytu a jeho zařízení

Každý bytový interiér by měl být rozvržen a zařízen tak, aby všem členům domácnosti poskytoval dostatek pohodlí. Bytové studio Ostrava vám vypracuje návrh interiéru bytu v souladu se zásadami správného bydlení i v souladu s vašimi představami. Jeho odborníci dokáží sloučit funkčnost a účelnost se vkusem a citem pro potřeby konkrétní domácnosti.