Ostatní

Montované haly rychle a levně

Výbornou alternativou klasických zděných či dřevěných hal jsou montované haly od firmy Polak.cz. Mají několik předností ve srovnání s jinými halami a universální využití. Nejčastěji se montované haly Polak využívají ke sportovním účelům. Společnost Polak.cz montované haly nejen vyrábí, ale také je montuje na místě určení.

Kromě zhotovování montovaných hal provádí firma také zastřešování stávajících sportovišť, jako jsou například tenisové či volejbalové kurty, nebo dokonce otevřená kluziště. Díky zastřešení mohou tato sportoviště sloužit sportovním oddílům i široké veřejnosti v době nepříznivého počasí, neboť jsou pro sportovce okamžitě připravena.

Údaje o montovaných halách

Sportovní i jiné montované haly od firmy Polak mají především velice pevnou a odolnou konstrukci vyrobenou z příhradových rámů. Konstrukce je potažena vysoce odolnou textilií. Montované haly jsou přizpůsobeny i dodatečnému doplňování o další výbavu, ať už to tribuny pro diváky, mantinely pro hokejisty, prosvětlovací a odvětrávací okna, osvětlení, elektroinstalace nebo i vytápění. K výhodám patří také variabilnost montovaných hal, neboť kromě možnosti rychlé demontáže a přemístění haly na jiné místo, je lze rozšířit, prodloužit nebo propojit s jinou budovou. Problémem není ani možnost přistavění zázemí, jako jsou šatny, ubytovny, klubovny, bar nebo jiný prostor vyžitelný nejen sportovci, ale například i obcí, která může díky přístavku mít zasedací místnost.

Výhody montovaných hal

Jednou ze zásadních předností je poměrně nízká cena, kterou si snadno odvodíte na webových stránkách firmy pod označením Polák montované haly ceník. K dalším výhodám patří jednoduchost a rychlost výstavby, stejně tak demontáže a opětného postavení na jiném místě. Pro sportovní kluby, obce, zemědělské podniky či další zadavatele jsou důležité nízké nejen pořizovací náklady, ale i náklady na provoz. Montované haly od firmy Polák nevyžadují téměř žádnou údržbu a přesto mají dlouhou životnost.