Ostatní

Hledejte řemeslníka na Trhu poptávek

Najít poctivého a spolehlivého řemeslníka je někdy docela obtížné. Zrovna tak, když potřebujete akutně nějakou službu nebo materiál. Těchto problémů se snadno zbavíte, když využijete Trh poptávek, který najdete na internetových stránkách. Výhodou této služby je, že se vyhnete doprošování, poptávání v hospodě či oslovování firem. Stačí totiž zadat na trhu poptávek svůj požadavek a pak si jen vybírat z jednotlivých nabídek.

Co všechno lze poptávat?

Trh poptávek funguje na základě jednoduchého principu nabídka a poptávka. Vy se poptáváte a potenciální dodavatelé vám nabízejí. Pravděpodobnost, že vaše poptávka bude uspokojena je téměř stoprocentní, jelikož Trh poptávek má ve své databázi kontakty na tisíce řemeslníků, firem a poskytovatelů služeb po celém území ČR. Můžete poptávat prakticky cokoliv, od požadavků na řemeslné práce nebo služby až třeba po požadavek na stavbu domu, na dodávku tepelného čerpadla, nebo na rekonstrukci kuchyně. Také je možné poptávat partu lidí, kteří by byli ochotni vám pomáhat s přestavbou domu či jinými pracemi.

Jak na to?

Svou poptávku napíšete do příslušné kolonky a Trh poptávek ji zpracuje a podle obsahu ji okamžitě rozešle všem řemeslníkům, službám a firmám, které by vaše poptávka mohla zajímat, a které má ve své databázi. Oslovené subjekty vás budou bezprostředně kontaktovat. Pro vás je velkou výhodou, že si můžete vybírat z nabídek podle podmínek, které pro vás budou co nejvýhodnější. Samozřejmě si také nemusíte vybrat vůbec nikoho, jelikož tato služba je naprosto nezávazná. Další výhodou je, že můžete zadat poptávku zdarma. Každá nabídka obsahuje vždy kontaktní spojení, nebo se vám dodavatelé ozvou sami na váš e-mail nebo telefon.

Co udělat pro urychlení

Aby se případný dodavatel mohl snadno a rychle orientovat a pochopil, oč vám jde, pomůže mu, když vaše poptávka bude co nejsrozumitelnější. Svůj požadavek můžete doplnit například vizualizací, fotografií či nákresem. Součástí poptávky by mělo být také místo dodání a nejzazší termín.