Ostatní

Mějte hladinu kapalin pod dozorem

Přesné hodnoty, přesná čísla, přesné výpočty. Abyste mohli se svými kapalinami akurátně plánovat a kalkulovat, je potřeba znát jejich exaktní množství. Bez toho se neobejde žádná továrna, výrobní hala či producent. Jenže jak to zajistit? Jak mít kapaliny pod kontrolou a mít neustále k dispozici korektní čísla, se kterými můžete snadno dále počítat? Přečtěte si následující článek a vše se dozvíte.

Mechanické hladinoměry

Přesně k tomuto účelu slouží mechanické hladinoměry. Díky nim budete mít jasný přehled o výšce hladiny ve vašich nádržích. Ať už se jedná o topný olej, motorovou naftu, bionaftu, vodu či jakákoliv jiná média s nízkou viskozitou.

Mechanické hladinoměry vám budou kontinuálně ukazovat výšku kapaliny ve vašich nádržích. Ukazatel úrovně má většinou plastový planetární převod a nastavitelný rozsah měření s vratnou stupnicí. Vhodný je dokonce i pro oblasti, kde hrozí povodně.

Vsaďte na vysokou kvalitu

Nenechte hladiny kapalin bez dozoru a zakupte si plovákový hladinoměr u prověřeného prodejce Afriso za rozumnou cenu. Společnost Afriso vám nabízí osvědčené plovákové hladinoměry, na které se budete moci spolehnout a budou vám dlouho sloužit. Vyberte si podle vlastních potřeb a požadavků.

H2: Afriso – Váš specialista na mechanické hladinoměry

Společnost Afriso není ovšem pouze specialistou na mechanické hladinoměry. Můžete se na ně obrátit také v případě poruchy kotle, pro zabezpečení nádrží, pro bezpečný chod topných i solárních systémů nebo pro doplňující výrobky pro vodní hospodářství. Firma Afriso je správnou volbou.