Ostatní

Bydlete ve svém, i když se vám nepodařilo získat hypotéku

Cesta k získání hypotéky dnes nemusí být zrovna jednoduchá. Často se tak stane, že hypotéku nezískáte. Co, když však chcete bydlet ve svém a neplatit dlouhá léta nájem naprosto zbytečně?

Problém s hypotékou

Problémy se získáním hypotéky má dnes nejeden pár či osoba, která by ráda žila ve svém domě či v bytě. Týká se problém s hypotékou také vás? Nemůžete, nebo nechcete k financování svého bydlení využít hypotéku? Ale nechcete nadále platit vysoké nájemné? Skvělé je, že dnes máte i jinou možnost, jak tento nepříjemný problém s bydlením vyřešit. Nemusíte si totiž vždy brát hypotéku a spoléhat se na služby banky, a přitom můžete v klidu bydlet ve svém a splatit své bydlení prostřednictvím pravidelného placení nájemného.

Možná alternativa

Žít můžete totiž ve vlastním, i když nebudete čerpat hypotéku. Možností je pro vás Coolnajem.cz, který pomůže všem, kteří touží žít ve vlastním bytě či domě, ale nechtějí či si nemohou vzít hypotéku. Pořídit si totiž můžete byt či dům na splátky formou nájmu. Po celou dobu navíc platíte stejnou výši splátek, žádného překvapivého navýšení se bát nemusíte. Nastavena vám bude také individuální doba splácení. Můžete si zvolit období v rozmezí od 5 do 20 let. Skvělé je, že své bydlení můžete předčasně splatit, a to bez zbytečných sankcí a poplatků. Díky tomu si své bydlení opravdu užijete.

Jak na to?

Zajímá vás, jak tato služba funguje? Vše začíná u toho, že si z volně dostupných realit kdekoliv v České republice či přímo na webových stránkách společnosti vyberete nemovitost. Poté stačí zaslat poptávku s pomocí kontaktního formuláře. Brzy se dočkáte odpovědi a řešení vaší situace. Dopřejte si bydlení ve svém i vy a vyhněte se zbytečnému placení nájmu v nemovitosti, která není vaše.