Ostatní

Kvalitu vašeho života ovlivňuje především složení vzduchu, který dýcháte

V našem okolí se vyskytuje stále vyšší a vyšší množství potenciálně nebezpečných chemických látek, které mohou negativně ovlivnit způsob fungování našeho těla i vznik nemocí. Omezte tyto látky a včas zamezte tomu, aby vás negativně ovlivnily. Jak na to? Dejte šanci ozónování.

Co je to ozónování?

Tento proces zahrnuje čistění a dezodorizaci vzduchu ozónem. Tímto způsobem lze zamezit šíření plísní ve vašem bytě, omezit množství virů a bakterií a předcházet tak závažným onemocněním, mezi která patří zejména alergie a astma. K ozónování se využívají tzv. generátory ozónu, což jsou přístroje, které jsou schopny produkovat čistý ozón, jež je vpravován do čištěného prostoru. Ozónování využívá silných oxidačních účinků ozónu, které se uplatňují zejména při dezinfekci a sterilizaci. Ty jsou až 300x silnější než dezinfekční účinky chlóru. Ošetření ozónem navíc není agresivní k povrchům některých součástí našeho bytového vybavení, takže jím lze ošetřit téměř každý prostor. Ozón dokáže z prostoru odstranit zápach například z cigaret, přípravy pokrmů anebo typický pach domácích mazlíčků.

Žijte v zaručeně čistém prostředí

Dezinfekce ozónem je zárukou, že budete žít ve vždy příjemném a čistém prostředí bez virů a bakterií. To ocení zejména ti, kteří jsou v některé fázi svého života náchylnější ke vzniku poškození zdraví vlivem chemických látek v prostředí. Jde především o kojence a děti obecně, osoby staršího věku, těhotné a kojící ženy, osoby, které mají oslabenou imunitu například v důsledku léčby onkologického onemocnění, alergiky, astmatiky a další lidi s potížemi dýchacího ústrojí.

Vysoká bezpečnost a ekologická šetrnost

Čištění ozónem je proces velmi bezpečný a také ekologicky šetrný. Zbavíte se díky němu látek, které by mohly poškodit vaše zdraví a nebudete je odstraňovat látkami, které by měly podobné účinky jako tyto hrozby. S ozónováním si snadno vytvoříte čistější domov pro vaši rodinu, připravíte hotelový pokoj pro další návštěvu anebo vydezinfikujete pracoviště, na kterém před vámi pracoval někdo jiný. Díky tomuto procesu můžete mít jistotu, že vás nenapadnou nežádoucí bakterie a viry a vaše tělo nebude vystaveno zbytečné zátěži.