Ostatní

Taštičkové matrace se dokonale přizpůsobí tělu

Při koupi nové matrace přemýšlíte nad tím, jaká je pro vás tou pravou. K tomuto kroku přistupujete většinou po pěti, sedmi letech, kdy starý spací společník už není dostatečnou oporou vašich zad. Za tu dobu se však nabídka na trhu značně rozrostl a vy přemýšlíte nad tím, co je vlastně ta trefa do černého. Ale máme pro vás dobrou zprávu – jsou jí taštičkové matrace, které jsou inovativním nástupcem tradičních pružinových verzí.

Když pružinové matrace nepřichází v úvahu

I když pružinové matrace nejsou nic špatného (ba naopak, jsou opravdu dobrou oporou našich zad), mnozí lidé je stále nechávají na druhé koleji. A důvod je prostý – mají stále v živé paměti, jak trčící péra jenom nepříjemně bodala do zad. A přesně tomu se chtějí vyvarovat. Neuvědomují si ale, že pružinové matrace už opravdu nejsou tím, čím bývaly. Dnes jsou propracovanější, promakanější a člověk se ráno probouzí opravdu odpočinutý.

Jestliže svůj názor ale opravdu nechcete změnit, nevadí. Taštičkové matrace jsou ideálním favoritem na post budoucího spacího společníka. Nejčastěji se nakupují taštičkové matrace 90x200cm.

Dokonale se přizpůsobí tělu

Tato inovativní alternativa matrací byla vyráběna pomocí opravdu těch nejnovějších, nejmodernějších technologií. Dřívější pružinová matrace byla vylepšená o váčky, do kterých se jednotlivé pružiny schovají, respektive ve kterých se obalí. Aby nedocházelo k žádnému možnému kontaktu s pružinami, matrace je z obou stran opatřena vrstvou. A ta bývá většinou z PUR pěny, HR pěny nebo třeba z kvalitního latexu.

Tou největší výhodou taštičkových matrací je především jejich skvělá bodová elasticita. Jinými slovy se naprosto dokonale přizpůsobí lidskému tělu. Zajistí průhyb pouze v místě tlaku, což zajistí opravdu bezproblémové, ničím nerušené spaní a anuluje bolest zad nebo jiných končetin těla.