Ostatní

Kvalitní tisk reklamních materiálů pro každého

Potřebujete jednorázový tisk materiálů nebo hledáte pravidelnou spolupráci? Pak se obraťte na profesionály v oboru. Patří mezi ně také ABC TISKÁRNA. Své služby v oblasti tisku nabízí již velmi dlouhou dobu. Díky tomu získala cenné zkušenosti, které se odrážejí nejen v nabídce, ale také kvalitě tisku. Samozřejmostí je individuální přístup ke každé zakázce. Pro výrobu svých tiskovin můžete zaslat grafický návrh nebo vám jej připraví profesionální grafici, po schválení pak následuje realizace tisku. Společnost využívá tisk digitální produkční, ofestový nebo velkoformátový.

Výroba vizitek

Možná si nyní říkáte, že klasické papírové vizitky jsou v dnešní digitální době přežitkem. Opak je pravdou. Pečlivě graficky zpracovaná vizitka a kvalitně vytištěná může sloužit jako nenápadná, avšak dokonalá reklama. Díky ní můžete udělat na potencionálního zákazníka dokonalý dojem. Obsahuje totiž všechny potřebné údaje o vás, jako jednotlivci, případně o vaší firmě. Kromě toho e-abctiskarna nabízí vizitky levně. Vybrat si můžete z celé řady variant – jednostranné nebo oboustranné, vrstvené – s možností volby barevného podkladu, skládané – zušlechťují se pomocí laminace polypropylenovou nebo polyesterovou fólií. Takto vyrobené vizitky mají nejen luxusní vzhled, ale i dlouhou životnost. Zajímavou volbou jsou také vizitky magnetické, které se dají upevnit na kovový podklad.

Letáky vás zviditelní

Pořádáte zajímavou akci nebo chcete svým stávajícím či novým zákazníkům představit svoji novou službu nebo produkt? Pak si objednejte letáky. Můžete zaslat vlastní tisková data nebo si nechat navrhnout originální a poutavý design. ABC TISKÁRNA nabízí levný tisk letáků, takže si jich můžete klidně objednat větší množství. Tím zajistíte, že se potřebné informace dostanou k široké veřejnosti.

Samopropisovací formuláře

Výhodou tohoto druhu tiskovin je, že jedním propisem můžete vytvořit až několik kopií potřebného dokumentu. A jak souvisí samopropisovací formuláře s reklamou? Jednoduše, do hlavičky formuláře můžete umístit kontaktní údaje a logo vaší společnosti.