Ostatní

Kusové koberce, které ve svém interiéru skutečně oceníte

Není koberec, jako koberec. Zcela jinak vypadají koberce kusové, a odlišný rozměr dodají pokojům koberce celoplošné. My se zaměříme na ty kusové. Jsou velmi žádané pro jejich různorodost, ale také pro snadnou výměnu, údržbu nebo využití.

Které kusové koberce jsou skutečně trendy?

K velmi oblíbeným a příjemným patří koberce s vysokým vlasem. Na dotek se líbí malým i velkým, v pokoji jsou nepřehlédnutelné, a přestože se to nezdá, snadno se udržují – jednoduše se vyklepou. V nabídce najdete rozměrné i menší typy koberců s dlouhým vlasem v různobarevných pojetích. Pokoj naprosto oživí např. koberec s dlouhým vlasem v červené nebo bílé barvě. Jde o koberce Shaggy, které mají spoustu kategorií.

Pojďme do dětského pokoje

V dětském pokoji, dokud jsou děti malé, se hodí spíše koberce s kratším vlasem. Děti si na kobercích rády hrají a snadno by je mohly umazat. Kratší vlas se snáze čistí. Zároveň jsou ale kusové dětské koberce pestrobarevné, veselé a nápadité. Mohou mít různé tvary. Mohou na nich být oblíbené postavičky, zvířátka, kytky… Anebo vybírejte podle preferencí barev. Což takhle dětský koberec zelený? Stačí zadat oblíbenou barvu do filtru v e-shopu, a rázem se vám zobrazí všechny dětské koberce, které mají na sobě zelenou barvu. Nemusí být jen zelené. Velmi povedený je např. koberec pro kluky se silnicemi a zelenými plochami, parkovišti, přistávacími plochami pro letadla, zastávkami autobusů… Anebo koberec, na němž je znázorněná hrací plocha pro hru Člověče, nezlob se… Děti budou mít stále připravenou „herní desku“ v podobě koberce.

Teplo i bezpečno na schodech

Na webových stránkách vopi.cz, kde si můžete vybrat koberce do všech místností v domě, v mnoha stylech a barvách, najdete i nášlapy na schody. Konkrétně zde: https://www.vopi.cz/naslapy-na-schody/. Nášlapy se velmi snadno instalují, stačí, aby byly schody zbaveny mastnoty. Díky nášlapům vám bude na schodech příjemně i v zimě, a zároveň se vám na nich nebude klouzat.

Pořiďte si koberce do všech prostor domu či bytu na jednom místě. Koberce od vopi.cz se vám budou zaručeně líbit.