Ostatní

Kvalitní fotopast ochrání váš majetek a pomůže při mapování pohybů zvěře

Fotopast není zařízením určeným jen pro myslivce, ale také spolehlivým pomocníkem, který pomůže v ochraně vašeho majetku. Potřebujete zabezpečit vaši nemovitost nebo jste myslivcem, který hledá pomocníka v mapování pohybů zvěře? Poté je pro vás fotopast tou nejlepší volbou.

Fotopast

Fotopast je plně automatickým zařízením, které zaznamenává snímky, ale také krátká videa. Profesionální fotopasti Bunaty používá Policie České republiky, ale také více než 200 měst a obcí k ochraně majetku. Fotopasti Bunaty jsou navíc vyráběny pro Českou republiku a Slovensko a mají menu v češtině, navíc vynikají svou kvalitou a spolehlivostí. Zvládají snímání zcela bezhlučně a použíaájí neviditelné noční snímání. Fotopast Bunaty je tedy vhodná pro myslivce, milovníky přírody i pro ochranu majetku.

Výběr fotopasti

Vybrat si můžete z pestré nabídky fotopastí. Odlišují se nejen designem, ale tím, zda zaznamenávají snímky na sd kartu či jsou opatřeny GSM přenosem, tudíž odesílají fotografie přímo na váš mobilní telefon či e-mail. Díky tomu máte vždy přehled o tom, co se v danou chvíli před fotopastí děje.

Výhody

Těšit se můžete z nejrůznějších výhod fotopasti Bunaty. Vyniká zcela bezhlučným a neviditelným snímáním. Nepostřehne ji ani zloděj, ani zvěř. Fotopasti jsou navíc dokonale maskovány díky provedení v kamufláži. Díky tomu fotopast zcela splyne s okolní přírodou. Přísvit fotopast je navíc rozdělen do mnoha menších částí, aby se eliminovaly možné nežádoucí odlesky. Některé fotopasti jsou také opatřeny LCD displejem, díky kterému si můžete fotografie prohlédnout hned v terénu a nemusíte čekat na doma. Displej má také další důležitou funkci a tou je lepší zamíření fotopasti. Fotopast tak snadno nasměrujete přímo na místo, které chcete, aby bylo snímáno. Využít můžete laserového ukazovátka, které vám ušetří mnoho práce.