Ostatní

Koupelna ve žluté barvě? Dokonalá krása za pár kaček

Přejete si, aby na vás i v ponurém zimním dnu zasvítilo po ránu slunce? Vpusťte do vaší koupelny příjemně hřejivou žlutou barvu. Máme tipy, se kterými toho dosáhnete i bez nutnosti pořizovat nové kachličky nebo nábytek.

Ranní pohlazení

Ne nadarmo se říká, že ráno dělá den. Když se ráno ocitnete v koupelně, kde vládne mnohabarevný chaos, zřejmě se příliš přívětivého přivítání do nového dne nedočkáte. Ranní pohlazení se vám ale podaří získat, když bude ve vaší koupelně vládnout jednota a klid. Do bílé barvy sanity totiž můžete přidat pohledově hřejivou barvu, kterou použijete na ručníky, luxusní koupelnové předložky, nebo na luxusní dámské župany. Žlutá barva vám zajistí příjemné probuzení a nabije vás optimismem.

Stylovka, se kterou si poradíte

Když se rozhodnete pro změnu, nebude složité ji provést i s nízkým rozpočtem. Stačí, když odstraníte vysloužilé předložky a ručníky, a nahradíte je novými. Stejná barva zajistí optický pocit jednoty. V koupelně tak pro vás bude mnohem jednodušší se uvolnit a zklidnit. Když přidáte nějakou tu pokojovou rostlinku, jste na té nejlepší cestě k dokonalosti v rámci bytového designu.

Ještě větší změna? Klidně

Je nábytek ve vaší koupelně v tónech, které vám už do celku nezapadají? Není nutné kupovat nový nábytek, když jediné, co vám nevyhovuje, je barva. Pořiďte si nalepovací fólii, která se používá i pro přeměnu kuchyňských dvířek, a dejte se do práce. Poté, co nábytek dobře umyjete, můžete začít vyměřovat a lepit. Proměna bude úchvatná! Pokud máte v koupelně barevné kachličky, také ty je možné změnit pomocí speciální odolné barvy.

Žlutá barva pro chvíle pohody

Gratulujeme. Právě se vám podařilo změnit styl vaší koupelny, aniž byste museli cokoliv investovat. Žlutá barva vám přinese kousek slunce do každého z vašich dnů. Vstávání tak bude mnohem jednodušší. Hřejivý je také pocit, že jste to všechno zvládli sami, bez nutnosti kupovat drahý nábytek.

Koupelna ve žluté barvě vás přivítá s otevřenou náručí. Nechte se hýčkat.