Ostatní

Pořádáte večírek? Toužíte, aby měl nádech luxusu?

Rozhodli jste se uspořádat párty a máte strach, že pachy z jídla a pití budou vašim hostům nepříjemné? Chcete, aby se u vás hosté cítili příjemně nejen při pořádání párty, ale také při běžné návštěvě? Společnost vunebis.cz má ve své nabídce osvěžovače vzduchu do bytu pro každou příležitost. Jejich aroma je inspirované vůní nádherné chorvatské přírody, která je Čechům velmi blízká.

Osvěžte svůj domov

Osvěžovače vzduchu Bis zpříjemní atmosféru vašeho večírku a dodají mu vůni luxusu. Intenzivnější luxusní aroma využijete při párty nebo ve větších prostorech. Vůně se příjemně rozline a hostům nebude nepříjemně z těžkého vzduchu.

Vůně přírody ve vašem domově i kanceláři

Kromě osvěžovačů vzduchu s intenzívní vůní, které navozují luxusní příjemnou atmosféru, vunebis.cz má ve své nabídce řadu osvěžovačů vhodných do bytů, domů a kanceláří. Osvěžovače vzduchu s příjemnou svěží vůní účinně neutralizují pachy a zanechají v místnosti příjemný závan chorvatské přírody a čistoty. Lidé se k vám budou rádi vracet. Příjemný pocit z jemné vůně osvěžovače vzduchu společnosti Bis vám vydrží dlouhou dobu. Osvěžovač vzduchu můžete také aplikovat na záclony a závěsy. Vůně se uvolňuje postupně a přívítá vás i při příchodu domů po těžkém dni.

Využijte osvěžovač vzduchu k provonění oblečení

Nechce se vám odcházet z domu bez příjemné vůně? Postříkejte jemně osvěžovačem vzduchu své oblečení. Osvěžovač oděv provoní a za vámi se bude linout závan svěžesti Chorvatska. Přírodní složky v něm obsažené nezanechají na vašem oblečení žádné viditelné stopy. Při změně sezóny nebo vytažení šatů, které nosíte příležitostně nemusíte oblečení házet do pračky jen kvůli vyčichlé vůni. Použijte osvěžovač a oděvu prodloužíte život. Častým praním se oblečení rychle opotřebovává.

Společnost vunebis.cz si zakládá na přírodních složkách svých osvěžovačů. Ty dodají vašemu domovu svěžest a čistotu. Pachy v místnosti a na oblečení nepřekrývají, ale neutralizují.