Ostatní

Dřevo patří nejen do interiéru

Dřevo je materiál, který si nachází hojné uplatnění nejen v interiéru, ale i exteriéru. Do prostoru s sebou přináší kousek přírody a dokáže jej zútulnit a zateplit. Dřevo se hodí i do velmi moderního interiéru. Leštěné dřevo dodá luxusní vzhled a kousky méně opracované jsou ideálním doplňkem do rustikálkní domácnosti. Pokud máte v místnosti bílé zdi, jednu z nich si vyberte a dozdobte ji dřevěnými odklady.

Dřevěné obklady pro vaši zeď

Pokud chcete dát dřevěné obklady na stěnu, je třeba, z široké nabídky, vybrat takové, které jsou do daného místa vhodné. Pokud máte podklad bílý, nejlépe zde vynikne dřevo tmavé, světlé dřevo zase nebude opticky místnost zmenšovat a bude působit jemně a příjemně.

Velký výběr různých druhů naleznete na portálu drdlik.cz. V nabídce společnosti naleznete nejen klasické obklady různých velikostí i barevných odstínů, ale i obklady s 3D efektem nebo ve vintage stylu, který ještě více podtrhne přírodní vzhled materiálu.

Dřevo v exteriéru

Tento přírodní materiál si nachází hojné využití i v exteriéru. Velmi oblíbenými se staly nejen dřevěné ploty, ale i dřevěný zahradní nábytek a velmi zajímavým doplňkem jsou i dřevořezby, které slouží jako originální kousky doplňující přírodní vzhled naší zahrady.

Zahradní nábytek

Vzhledem k tomu, že na zahradě nejen pracujeme, ale i odpočíváme, pořizujeme si kvalitní zahradní nábytek, který nám relaxaci umožní. Jednou z možností je zahradní nábytek dřevěný. V současné době můžete vybírat z celé řady kvalitních sestav. Dřevo je materiál, který dodává zahradnímu nábytku nejen netradiční a nadčasový vzhled, ale i kvalitu a dlouhou životnost. Na zahradu si můžete pořídit jak zahradní křesla a stoly, tak i lehátka, lavice nebo houpačky. Pamatováno je i na děti, pro něž naleznete v nabídce dětský dřevěný zahradní nábytek.